24 Червня 2018
Новини

Кого сьогодні вітати з Днем ангела

Кого сьогодні вітати з Днем ангела

24 червня День ангела відзначають Варлам, Варфоломій, Єфрем, Марія.

МАРІЯ

Ім’я означає «пані», «сумна», «відкинута».

Марія – жіноче ім’я давньоєврейського походження. Згідно з однією з версій, Марія походить від кореня слова, що означає «відкинута». За іншою версією походження імені Марія пов’язане зі словом, яке перекладається як «сумна». У російській православній традиції це ім’я означає «пані».

Маленька Маша – дуже добра, лагідна дівчинка, яка нелегко переживає всі зауваження у свою адресу. З ранніх років вона з задоволенням няньчиться з діточками. Одночасно з такою м’якістю, у дівчинки досить рано виявляється почуття власної гідності, вміння постояти за себе.

В школі Машу люблять вчителі та однолітки. Дівчинка старанна в навчанні, завжди підтримає друзів, з нею цікаво і не нудно. Батьки зазвичай рано помічають любов Маші до порядку, чистоти.

Подорослішавши, Марія залишається дівчиною, яку не залишає байдужою чуже горе. Але, в той же час, вона не забуває і про себе. Вільна й активна дівчина завжди має плани на майбутнє, знає, як їх втілити в життя.

Згідно характеристиці імені Марія, дівчина з таким ім’ям відрізняється особливим поглядом на багато речей. Вона має свою думку, яка часто не збігається з традиційними поглядами.

Часто Марії бувають самотніми. Але їх це не обтяжує. Для них більш важлива внутрішня свобода, відчуття гармонії з собою. Марія дуже цінує спокій, тишу, можливість просто поміркувати. Одночасно з цим її приваблює все оригінальне, неординарне, таємниче. Нерідко Марія захоплюється містичними знаннями, окультними науками.

Як вказується в характеристиці імені Марія, дівчина з цим ім’ям часто є творчою натурою. Але домогтися успіху вона здатна у будь-якій професії. Власниці цього імені досягають багато чого в різних сферах. Марія може працювати в рекламі, торгівлі, фінансовій сфері. Також їй супроводжує успіх у науковій роботі, діяльності, пов’язаної з релігією, психологією.

Марія – зразкова мати і дружина. Але саме в такій послідовності. Для неї діти є найголовнішим пріоритетом у житті. Однак і чоловікові вона готова запропонувати любов, вірність, хазяйновитість і підтримку у всіх його справах. Марія дуже важко переживає невірність чоловіка.

Сумісність імені Марія
Ім’я Марія вдало поєднується з по батькові Павлівна, Михайлівна, Аркадіївна, Юріївна, В’ячеславівна, Олександрівна.

Хороша сумісність імені Марія з такими чоловічими іменами: Борис, Анатолій, Олександр, Гліб, Віктор, Валентин, Іван, Олександр, Григорій, Сергій, Павло, Микола.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, день ангела
В тему