4 Червня 2018
Новини

Місячний календар на 4 червня

Місячний календар на 4 червня

4 червня 2018 року в 12:00 – 20 місячний день. Простір буде проводити балансування внутрішнього і зовнішнього.

Про це повідомляє mirkosmosa.ru.

Необхідно проявити максимум смирення, покірно сприймати зауваження та поради, об'єктивно оцінювати себе і свою діяльність. Гординя в цей день протипоказана. День мудрості, осягнення нових знань. Будь-які знання легко засвоюються.

Займіться самоосвітою: читайте, вивчайте мови або комп'ютер, займайтеся наукою або вчіться вишивати – що кому ближче. У цей день ви можете дізнатися нове про себе і про світ.

Вам може відкритися таємне знання, можуть прийти в голову нові ідеї та свіжі оригінальні вирішення застарілих проблем. Вирішуйте проблеми, домагайтеся своїх цілей за допомогою отриманих знань – день сприяє цьому.

Місяць йде на спад. Життєздатність людського організму знижується. Він швидше втомлюється, його реакції сповільнюються. Людина втрачає енергію і стає менш активною. У цей період емоційного і фізичного спаду доцільніше займатися налагодженими справами, які не вимагають особливих зусиль. Цей день допоможе позбутися від туги, депресії, неприємних спогадів. Займіться повсякденними справами.

Місяць у знаку Водолій. Підійде для наукової і інтелектуальної роботи, а також роботи, пов'язаної з суспільством (психології, соціології, астрології), новими суспільними течіями. Період гарний для людей, що мають справу з електрикою, електронікою, новими технологіями, для винахідників, і тих, хто займається чимось незвичайним для більшості людей (наприклад, астрологією).

Час дуже сприятливо для спілкування з однодумцями, друзями за інтересами. Відповідний момент для проведення симпозіумів, конференцій, для вступу в партії, гуртки, секції, суспільства. Будьте обережні при роботі з електрикою і всіма електроприладами. Не дуже вдалий час для звернення в офіційні інстанції.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, місячний календар
В тему