22 Травня 2018
Новини

22 травня: кого привітати з днем ангела

22 травня: кого привітати з днем ангела

Цього дня відзначають іменини Захар і Микола, а також православна церква вшановує пам’ять день перенесення молей святого Миколая Чудотворця.

Як ім’я вплинуло на формування характеру нинішніх іменинників та яка доля чекає на «винуватців свята»?

ЗАХАР

Ім’я Захар походить від давньоєврейського імені Зехарья (Зехаріаху), що означає «Господь згадав» ( «Яхве згадав»), «згаданий Господом», «пам’ятний Господу», «пам’ятає Господа». В сучасності більш поширеною формою стала коротка форма імені.

Захар – добродушний, поступливий, уважний і турботливий чоловік. Він дуже сентиментальний і обожнює дивитися фільми про кохання. Захар не знає, що таке користь, він чуйний і готовий у будь–який момент прийти на допомогу. Характеру Захара не вистачає твердості й наполегливості, через що його добротою часто користуються оточуючі. Захар обожнює природу, якщо у нього буде можливість купити землю, він обов’язково нею скористається і займеться вирощуванням плодових дерев. У Захара буде спокійне життя, без особливих потрясінь. Ще в дитячі роки Захар проводить час за конструктором, його дуже цікавить техніка. Саме тому Захар часто вибирає роботу водія.

На роботі він буде скромним і чуйним співробітником. Для досягнення успіху в професійній діяльності Захару доведеться навчитися проявляти твердість із колегами, а також почуття гумору. Тоді Захар зможе побудувати кар’єру у сферах, де необхідні терпіння і аналітичний склад розуму. Жінки дуже тягнуться до Захару завдяки його чуйності. Дружиною Захара часто стає кинута кимось жінка, що отримала в стосунках з Захаром потрібні розраду і співчуття. Одружується цей чоловік, як правило, в пізні роки, часто у його обраниці вже є дитина. На жаль, добродушність і м’якість Захара, як правило, призводять до того, що дружина займає в родині чільну позицію. У цьому випадку необхідно, щоб дружина Захара проявляла тактовність у спілкуванні з чоловіком, інакше вона може завдати травму цьому чутливому чоловікові.

Захар любить займатися домом, у вихідний день його можна побачити за прибиранням житла. Він ніколи не зрадить своїй дружині. Захар найчастіше має дітей чоловічої статі. Працюючи в домі, він залучає до цього дітей, вважаючи, що найкраще виховує людину саме робота. Навчання дітей Захара буде перебувати під постійним його контролем, він завжди ходить на батьківські збори. Захар – товариська людина, із задоволенням запрошує в гості і своїх друзів, і просто випадкових знайомих. Захар підтримує хороші відносини з сусідами. Розлютити цього чоловіка вкрай складно, і, якщо таке станеться, незабаром злість зміниться спокоєм і навіть незручністю. Справжнім другом Захара стане той, хто не тільки отримує допомогу, а й сам в будь–який момент може її надати.

МИКОЛА

Ім’я походить від давньогрецького імені Ніколаос, що перекладають як «переможець народів».

Микола з дитинства росте міцним і здоровим, хворіє рідко. Не пристає з капризами до батьків, напевно, тому вони не завжди приділяють Миколі достатньо часу. Навчається добре з усіх предметів. Серед однолітків його вирізняє сила, активність і кмітливість.

Труднощі переборює без сторонньої допомоги. Врівноважений, працьовитий і працездатний. Микола може опанувати будь–яку професію, буде добре заробляти.

Простий у спілкуванні, товариський. На посаді керівника Микола жорсткий і навіть деспотичний. Підлеглі побоюватимуться його. У стані гніву погано контролює себе і здатний наламати дров.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, день ангела
В тему

Останні матеріали