4 Травня 2018
Новини

Майже мільйон незадекларованих грошей намагався вивезти в Польщу наш земляк

Майже мільйон незадекларованих грошей намагався вивезти в Польщу наш земляк

Громадянин України через пункт пропуску «Ягодин», що на Волині обрав для руху «зелений коридор» як спрощену форму митного контролю.

Як повідомляє прес-служба Волинської митниці ДФС, під час митного огляду у чоловіка було виявлено значну суму валюти у доларах та євро. Документів, підтверджуючих зняття готівки з рахунків у банках чи фінансових установах, як того вимагає постанова правління Нацбанку України чоловік пред’явити не зміг.

Після перевірки, громадянину залишили 10 тисяч євро, а решту 26568 доларів США, що за курсом Нацбанку України становить 696,9 тисяч гривень – тимчасово вилучено до рішення суду.

Згідно зі статтями 471,472 Митного Кодексу України недекларування валюти, що перевищує встановлену норму, тягне за собою накладення штрафу та її конфіскацію.

Довідково:

Волинська митниця ДФС роз’яснює громадянам, що дозволена до вивезення норма готівки визначена вказаною постановою Нацбанку України у розмірі до еквіваленту 10 тисяч євро. Надмір підлягає обов’язковому письмовому декларуванню та документальному підтвердженню походження.

До речі, у 2018 році управлінням протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС виявлено 14 випадків порушення громадянами правил переміщення готівки з митної території України на загальну суму за курсом Нацбанку України 2,573 млн грн.

Найчастіше через Волинь намагаються приховано вивезти готівкові долари США, проте також у справах фігурують банкноти євро, польських злотих і гривень.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, митниця, гроші
В тему

Останні матеріали