1 Травня 2018
Новини

Гороскоп на травень-2018

Гороскоп на травень-2018

Цей місяць всім знакам Зодіаку потрібно постаратися прожити максимально активно. При цьому варто знайти час і сили для того, щоб закласти підвалини важливих справ, і в той же час на початку місяця всі розпочаті проекти необхідно довести до логічного завершення.

Рекомендація для всіх – в жодному разі не зупиняйтеся і не відмовляйтеся від намічених цілей!

ОВЕН

Овнам на початку місяця потрібно уважно подивитися на свою життєву ситуацію збоку. Якщо вони зроблять правильні висновки і намітять собі нові варіанти взаємодії з людьми, особливо з близькими, то ніякі конфлікти їм не будуть страшні. В цей останній місяць весни не слід сидіти і чекати, поки все саме зміниться на краще, – необхідно самостійно створювати своє щастя, по можливості співпрацюючи з іншими людьми.

ТЕЛЕЦЬ

У ці травневі дні всім знакам Зодіаку корисно подорожувати, ходити в гості і проявляти себе у творчості. Тельцям протягом цього місяця займатися можна чим завгодно, що дарує їм радість і не завдає шкоди іншим. Головне – не зупинятися на півдорозі, йти вперед і не закидати ті справи, які були заплановані і розпочаті ще взимку.

БЛИЗНЮКИ

Для Близнюків цей місяць буде періодом активного і бурхливого спілкування і обміну інформацією. Тому більшу частину часу потрібно приділяти не тільки тим, хто приємний серцю, а й тим, з ким є про що поговорити. Час даремно витрачати не варто, особливо в другій декаді травня. При правильному застосуванні зусиль Близнюки можуть отримати хорошу фінансову віддачу від всіх своїх вкладень.

РАК

Люди, що народилися під сузір’ям Рака, в травні можуть оновити своє життя практично в усіх напрямках. Це стосується в першу чергу місця їхнього проживання – йому потрібно приділити пильну увагу. Крім того, Раки можуть дозволити собі запаморочливу незабутню подорож і внесення свіжості в особисте життя.

ЛЕВ

Левам в цьому місяці, незважаючи на велику кількість вихідних і святкових днів, не варто лінуватися, інакше буде багато незадоволених. Та й самим потім може бути дуже прикро за марно витрачений час і втрачені шанси. Тому із самого початку травня Левам потрібно засукати рукави і з головою зануритися в робочі процеси.

ДІВА

Візуально Діви можуть здаватися навколишнім і самим собі спокійними і врівноваженими, але таке враження оманливе. У цьому місяці представникам знака буде не так уже й просто. Подолати можливі стреси допоможуть спорт і творчість. А ще – оновлення, привнесені в особисте та сімейне життя.

ТЕРЕЗИ

Терезам в ці травневі дні потрібно постаратися більше довіряти собі і менше планувати – нехай події цього місяця йдуть своєю чергою. Ваші плани протягом травня можуть різко змінюватися, і все передбачити не вдасться. Приймаючи рішення, Терезам краще більше довіряти своїй інтуїції, ніж логіці.

СКОРПІОН

Самотні Скорпіони в цьому місяці можуть з великою ймовірністю познайомитися з потрібною і приємною людиною або навіть зустріти кохання свого життя. Що стосується тих, хто в парі, то їх теж може охопити пристрасть і бажання проявити свої почуття, і не обов’язково щодо партнера.

СТРІЛЕЦЬ

Для представників цього знака місяць мине вдало і без серйозних потрясінь, а на дрібні труднощі не варто звертати уваги. І все ж Стрільцям не слід розслаблятися і поводитися занадто бездіяльно. У травні у них є хороший шанс домогтися успіхів, зокрема і фінансових.

КОЗЕРІГ

Незважаючи на те, що події травня можуть виявитися для Козерогів непередбачуваними, ніщо не завадить їм слідувати своїм шляхом і досягати наміченого. Цей місяць обіцяє бути продуктивним і цікавим, особливо якщо не звертати уваги на можливі дрібні нестиковки.

ВОДОЛІЙ

На початку травня Водоліям рекомендується просто відпочити, ні про що не думаючи. Але потім їм потрібно буде визначитися зі своїми справжніми бажаннями і цілями та почати рухатися в заданому напрямку. Крім того, представникам цього знака варто уважно озиратися навсібіч, звертаючи увагу на тих, хто готовий простягнути їм руку допомоги.

РИБИ

Із самого початку травня Риби прекрасно себе почуватимуть і їм добре вдаватиметься поєднувати приємне з корисним і розпоряджатися своїм часом. Гнучкість розуму, відмінна інтуїція і вміння керувати часом спрацюють для них безвідмовно. В результаті цей місяць пройде для Риб дуже вдало і продуктивно.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, гороскоп
В тему