27 Квітня 2018
Новини

Україна купається в тюльпанах (фото)

Україна купається в тюльпанах (фото)

У багатьох українських містах цвітуть магнолії, сакура. Також не виїжджаючи з України можна насолодитися полями тюльпанів.

Маленька Голландія на Херсонщині

У селищі Любимівка Херсонської області цвіте тюльпанове поле. Упродовж декількох тижнів туристи цілими автобусами приїжджають насолодитися декількома гектарами тюльпанів різних забарвлень і сортів. У заповіднику попереджають, що таке масове цвітіння продовжиться ще декілька днів, тому поспіши відвідати любимівську Голландію до 29 квітня.

Дендропарк у Кропивницькому

Абсолютно нетуристичний Кропивницький у квітні стає справжньою Меккою для любителів тюльпанів. І це не дивно, адже в місцевому дендропарку висаджують сотні різних сортів тюльпанів. Також у Кропивницькому ти зможеш насолодитися цвітінням гіацинтів і нарцисів.

Тюльпанове поле в Чернівецькій області

У селі Мамаївці Чернівецької області також цвіте тюльпанове поле. Окрім насолоди від прогулянок по квітучому полю, туристам пропонують відвідати тематичний фестиваль поблизу. У програмі – виставки, презентації виробів декоративно-прикладного мистецтва, а також безліч розваг.

Співоче поле в Києві

На Співочому полі в Києві триває виставка тюльпанів «Навколо світу». Тут ти можеш побачити унікальні квіткові експозиції, що займають площу 3700 кв. м, відвідати виставку робіт «Ландшафтного дизайну», еко-ярмарок, ярмарок хендмейду. Виставка тюльпанів на Співочому полі продовжиться до 27 травня.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, виставка, квіти, тюльпани, Фото
В тему