27 Квітня 2018
Новини

У Луцьку хочуть облаштувати сучасний сквер біля однієї зі шкіл

У Луцьку хочуть облаштувати сучасний сквер біля однієї зі шкіл

Мешканці обласного центру Волині на сайті Єдиної системи місцевих петицій мають змогу проголосувати за корисні для міста проекти.

Зокрема, одним із таких є проект щодо облаштування пішохідно-відпочинкової зони на території скверу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 – ліцею Луцької міської ради.

Пропозицію розміщено в категорії «Естетичне облаштування міста». Петицію подали 17 квітня. Автор проекту, який станом на сьогодні городяни підтримали уже 245 голосами, Галайда Юрій – голова батьківського комітету в луцькій ЗОШ № 22.

В описі проекту автор вказав: «Створення зони відпочинку для школярів та мешканців мікрорайону. Здійснення благоустрою території скверу, облаштування його смітниками, укладання бруківкою доріжок, встановлення лавочок та освітлення для культурного відпочинку та проведення дозвілля учнів навчального закладу і мешканців прилеглих будинків».

Навчальний заклад розташований у 33-му мікрорайоні міста. Приблизний бюджет, необхідний для втілення цього корисного для містян проекту, – 60 000 грн.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, школа, бруківка
В тему