26 Квітня 2018
Новини

Щоб віддати дитину в садочок, тепер достатньо довідки від педіатра

Щоб віддати дитину в садочок, тепер достатньо довідки від педіатра

Мінздоров’я надало Міносвіти роз’яснення про те, яка медична довідка потрібна для зарахування маленького українця в дошкільний навчальний заклад.

МОЗ надало нове роз’яснення Міністерству освіти і науки про те, яку медичну довідку потрібно надавати для зарахування дитини до дитсадка. Відповідна інформація з’явилася на офіційному сайті Мінздоров’я у четвер, 26 квітня.

Згідно з новим листом МОЗ, віднині для зарахування дитини до дитсадка не треба надавати медичну довідку особливої форми – достатньо довідки від педіатра чи сімейного лікаря, в якого спостерігається малюк. Для вступу дитини до школи батьки повинні надати навчальному закладу довідку від лікаря, що майбутній школярик пройшов профілактичний огляд  (форма № 086-1/о).

Яка довідка потрібна для відвідування дитсадка

Для відвідування закладу дошкільної освіти батькам необхідно надати довідку з засвідченням факту, що малюк здоровий. Таку довідку випише педіатр або сімейний лікар закладу охорони здоров’я, у якому спостерігається дитина.

У довідці фахівець має вказати: прізвище, ім’я, по батькові дитини; дату народження; місце проживання; інформацію про стан здоров’я дитини та можливість відвідування закладу дошкільної освіти.

Якщо дитина має конкретне захворювання, то за рішенням одного з батьків (або іншого законного представника неповнолітнього) у цій довідці можуть зробити відповідний запис. У разі коли батьки вирішать не вказувати в документі діагноз дитини, лікар просто зазначить застереження щодо фізичних навантажень та інші рекомендації медичного характеру, аби медпрацівники садочка отримали необхідну інформацію про стан здоров’я дошкільняти.

У МОЗ повторно звертають увагу батьків, що для діток до шести років, які йдуть у дитсадок, не потрібна довідка № 086-1/о чи будь-якої іншої форми.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, діти, Лікарі
В тему