20 Квітня 2018
Новини

В Єгипті продовжили надзвичайний стан

В Єгипті продовжили надзвичайний стан

Влада Єгипту продовжила режим надзвичайного стану в країні ще на три місяці.

Відповідний указ видав президент Єгипту Абдель Фаттах аль-Сісі в суботу, 14 квітня.

Про це повідомляє Reuters.

Надзвичайний стан в Єгипті передбачає введення комендантської години.

Як повідомила влада країни, продовження надзвичайного стану має надати можливість силам безпеки "вжити заходів, необхідних для протидії загрозам і фінансуванню тероризму та подбати про безпеку в усіх частинах країни".

Українцям, які планують відпочивати на курортах країни, варто утриматись від подорожі до центральної та північної частини Синайського півострова, ще – до пустельних районів на захід від долини ріки Ніл.

Про це йдеться у рекомендаціях департаменту консульської служби МЗС України.

Крім того, відпочивальникам радять утримуватися від виїзду за межі закритих готельних комплексів та зон, які перебувають під охороною сил безпеки.

"Рекомендується бути особливо обачними під час святкування в Єгипті релігійних (зокрема християнських) свят та утримуватися в ці дні від відвідування релігійних святинь", – заявляють в МЗС.

За потреби вийти за межі готельного комплексу чи зони, яку охороняють, варто повідомити про це адміністрацію готелю, рідних або представників туроператора. Крім того, щоб краще розуміти ситуацію у місці відпочинку можна оглянути новини у місцевих Інтернет-ЗМІ.

Українцям рекомендується зберігати у доступних місцях документи, кошти і речі, що знадобляться у разі термінового залишення місця проживання.

Читайте також: Відпочинок в Єгипті може серйозно подорожчати

Разом з тим, у МЗС рекомендують стежити за повідомленнями на інформаційних ресурсах МЗС України і посольства України в Єгипті.

Відео

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему