20 Квітня 2018
Новини

20 квітня: кого привітати з днем ангела

20 квітня: кого привітати з днем ангела

Цього дня відзначають іменини Данило, Інеса, Петро.

Як ім’я вплинуло на формування характеру нинішніх іменинників та яка доля чекає на «винуватців свята»?

ДАНИЛО

В перекладі означає «божий суд».

Даниїл, Данило – спокійний і добрий хлопчик. Характером більше схожий на матір. Хворіє мало. Любить рухливі ігри. Товариський, постійно оточений друзями.

Данило не виносить неправди, може навіть розлютитися, але відразу швидко відходить і зла довго не тримає.

Перший шлюб не завжди складається вдало. Любить дітей, але дружині не спішить допомогти із хатніми клопотами. Любить проводити час на дачі або на природі. Може захоплюватися риболовлею або полюванням. До їжі байдужий і не сваритиметься із дружиною з приводу несмачного обіду. П’є небагато, але може захопитися картами. Багато уваги приділяє своїм дітям. Стежить за їхнім навчанням, відвідує батьківські збори.

ІНЕСА

Ім’я Інеса від давньогрецького імені Агнеса «агнець», «ягня», також можна витлумачити як «безневинна».

Ім’я дівчини Інеси нагадує натягнуту струну, яку достатньо лише зачепити, і вона зазвучить. Це відображає і суть характеру Інеси. Вона дуже емоційна і збудлива. У дитинстві Інеса спокійна, безтурботна і усміхнена, впертість і наполегливість проявляться в її характері пізніше. У школі вона посередня учениця, багато читає, захоплюється спортом і часом навіть досягає певних успіхів. Дівчинка із цим ім’ям більше любить товаришувати із хлопчиками. Зазвичай Інеса справляє враження дівчини дещо не від світу цього, абсолютно губиться в критичних ситуаціях. Більш дорослою вона стає занадто егоїстичною і лінивою, щоб присвятити себе науковій діяльності. У сімейному житті дівчині із цим ім’ям заважає її вибуховий характер. Не вміючи примирити своє самолюбство із самолюбством близьких, Інеса часто провокує взаємні образи і сварки. Їй просто необхідно навчитися прислухатися до думки інших людей, а свою емоційність і завзятість направляти в інше русло.

Вона чутлива і часто занурена в себе. Зайва доброта і довірливість можуть зробити Інесу легкодоступною мішенню для чужих поганих помислів. При цьому Інеса досить жіночна і прагне реалізувати цю рису, доповнивши її хорошим чоловіком, який подарує надійність і стабільність. Не забуває дівчина і про матеріальну вигоду. Ні житло її батьків, ні житло батьків чоловіка їй не підійдуть. Вона не намагається бути зразковою господинею, але гостям завжди рада. Сімейне життя Інеси складається вдало, в домашньому колі вона швидко стає лідером. У компанії Інеса – організатор галасливих заходів. Відшукавши в душі дівчини потрібну струнку, не важко буде зробити її своїм щирим і відданим другом. Хоча і в симпатії до друзів Інеса не знає міри.

ПЕТРО

Ім’я Петро має давньогрецьке походження, в перекладі означає «камінь», «скеля», також трактують як «твердий», «надійний», «непохитний».

Петро – допитливий хлопчик. З раннього віку він починає мучити батьків запитаннями. Його цікавить усе: навіщо будують гнізда пташки, де вночі перебувають трамваї, як улаштований будильник. Маленький Петро музично обдарований, у нього може бути непоганий голос. Батькам було би непогано віддати сина в музичну школу.

Петро навчається легко й не завдає клопоту вчителям. В юному віці часто колекціонує фотографії артистів і музичні записи співаків.

Володар імені Петро мужній чоловік, хоча часом може поводитися дуже авторитарно, насилу приховує свою емоційну природу. При цьому він приємний, ніжний, темпераментний і щедрий, сердечна людина. Образ, який Петро намагається донести до інших, є правильним, показовим, з його точки зору, йому потрібно, щоб ним захоплювалися і визнавали його достоїнства. Для досягнення цієї мети він проявить усю свою непохитну волю. Петро досить непоганий працівник, але його працездатність залежить від рівня мотивації і від його настрою. Власник цього імені володіє всіма необхідними рисами організатора, проте не завжди це вдається йому добре. Він навіть трохи пихатий, хоча залишається наївним. Якщо його досягнення збігаються із поставленими цілями, то із цього може вийти толк.

Петро може видатися самовпевненим, егоцентричним і запальним, хоча це ще не означає, що він стане менш сором’язливим. Цьому чоловікові краще доручати різні справи, попередньо обговоривши з ним усі необхідні аспекти. Бажано, щоб у маленького Петра були брати або ж сестри, щоб батьки заохочували їх до участі в груповій діяльності, оскільки хлопчик Петя може подумати, що світ обертається навколо нього. Це дозволить йому дізнатися про себе побільше і проявити певні таланти в колективній роботі. Театральний гурток допоможе хлопчикові розвинути здібності.

Петро цінує красу, чистоту і чесність, має схильність до подорожей і польоту фантазії, любить спілкування. У сердечних справах він є ідеалістом, має високі очікування від свого партнера. У сім’ї вважає за краще домінувати і очікує від дружини безмежної відданості. Він воліє багато разів подумати, перш ніж зайнятися чим-небудь. У професійному плані Петро віддає перевагу професіям, де може бути максимально вільним. Йому підійдуть адміністративні посади, він здатен зробити кар’єру в готельному і ресторанному бізнесі, юриспруденції, в тих сферах, де потрібно контактувати з людьми.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему

Останні матеріали