19 Квітня 2018
Новини

41-річна жінка заявила, що перестала старіти у 20 (фото)

41-річна жінка заявила, що перестала старіти у 20 (фото)

Шиммі Мунші зараз 41 рік, а її сину лише 20. Однак коли матір та сина бачать на вулиці, їх приймають за закохану пару.

Свій секрет молодості жінка відкрила сайту Daily Mail.

У 20 років Шиммі народила Аміна. Виховання сина вона поєднувала з роботою, яка викликала в неї неабиякий стрес. Саме тоді жінка перестала старіти. Сама Шиммі цього не помічала, але, за її словами, всі друзі та подруги казали, що вона виглядає розкішно, і просили поділитися секретом молодості.

«У школі інші мами запитали, чи робила я пластичну хірургію. Інші цікавилися, скільки я витрачаю на креми для шкіри і косметичні процедури. Вони всі були здивовані, дізнавшись, що у мене немає секретів.

Єдині мої косметичні процедури – дитячі серветки і простий зволожувальний крем, який купую за акціями у супермаркетах.

Я ніколи не витрачала багато грошей на косметичні продукти, хоча, звичайно, дбаю про себе: я п’ю зелений чай, і я не курю і не вживаю алкоголю. Я член місцевого спортзалу і випиваю багато води.

Але я не фанатик фітнесу або своєї зовнішності. Насправді, я рідко дивлюся у дзеркало. Я взагалі не думаю про свою зовнішність».

Батьки Шиммі пенсіонери, але обидва відмінно виглядають як на їхній вік, і тому жінка підозрює, що її юна краса може бути пов’язана з генетикою.

Зовнішність жінки викликає ще більше запитань, коли стає відомо, що вона  страждає від виснажливої хвороби, відомої як гастропарез, одним із симптомів якої є відчуття нудоти до 60 разів на день. Останні десять років вона лікувалася. Ймовірно, саме у цій недузі ховається секрет її молодості.

Шиммі із сином Аміном

«Іноді мене дратує моя молодість, наприклад, коли доводиться купувати алкоголь. Я змушена показувати продавцю свої документи. Почуваю себе жіночою версією Пітера Пена – дівчиною, яка ніколи не росла.

Коли мій син був юнаком, люди, яких ми не знали, припускали, що ми брат і сестра або пара. Сторонні, які зустрічали нас, ставилися до мене так, ніби я його дівчина.

Якось ми вирушили у відпустку до Польщі, і я замовила екскурсію. Гід не повірив, що ми мама і син. Він продовжував наполягати, що ми пара, і Амін був такий збентежений! Іншим разом, у Туреччині, місцеві жителі думали, що ми брат і сестра. Навіть у школі Аміна мене приймали за його сестру».

Зараз Аміну 20 років і він звик до постійних коментарів про зовнішність мами.

Шиммі ж каже: «Сподіваюся, моя удача триватиме до старості й мені все одно буде 30 років, коли стукне 80!»

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Фото
В тему