19 Квітня 2018
Новини

Брат Меган Маркл: «Сестра корчить із себе принцесу Діану»

Брат Меган Маркл: «Сестра корчить із себе принцесу Діану»

Зі слів зведеного брата майбутньої герцогині Кембриджської, його сестричка намагається в поведінці копіювати покійну матір свого нареченого.

Меган Маркл намагається подати себе як нову Діану, стверджує зведений брат знаменитості. 51-літній Томас Маркл Джуніор, у котрого з американською знаменитістю один батько, заявив, що наречена принца Гарі забула про своє коріння, коли не запросила на своє майбутнє весілля близьких родичів. У кревного родича зірки «Форс-мажорів» узяло інтерв’ю видання Daily Mirror.

Нагадаємо, 19 травня онук британської королеви принц Гаррі поведе кохану Меган до вівтаря в каплиці Святого Георгія у Віндзорі. «Вона забула своє коріння, чим засмутила всю мою родину. Мег любить вдавати із себе людину, близьку до народу, благодійницю, але до цієї родини вона не належить», – каже зведений брат актриси.

Читайте також: Про кохання принца Гаррі й актриси Меган Маркл знімають фільм

«Вона діє фальшиво. Я читав, що Меган хоче бути схожою на Діану. Всі в світі схилялися перед Діаною. Її любили, бо на це були об’єктивні причини. І це те, чого прагне Меган, але не думаю, що це станеться. Вона не справжня, як Діана. Є зовсім інакший її бік, який почав спливати, і спостерігати це огидно», – хлюпнув трохи бруду на зведену сестричку Томас Маркл.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему