12 Березня 2018
Новини

З України до Румунії автобаном через Карпати

З України до Румунії автобаном через Карпати

У неділю, 11 березня, відбулася робоча зустріч  делегації з України, у складі якої були голови обласних рад Чернівців та Львова та керівництва румунського повіту Сучава. Повідомляє «Укрінформ».

У ході зустрічі обговорювали питання транскордонного співробітництва, головне з яких - продовження роботи на рівні робочих груп з метою подальшої практичної реалізації проекту з будівництва швидкісної автотранспортної магістралі через Східні Карпати (Львів-Чернівці-Сірет-Сучава-Пашкани-Бакеу-Фокшани-Бухарест), яка з'єднає Балтійське море з Чорним.

Голова повітової ради міста Сучава Георге Флутур заявив, що найближчим часом сторони обговорять фінансові можливості, зазначивши, що вони планують звернутися зі спільним листом до європейських інститутів для надання фінансової допомоги при будівництві магістралі.

Також Георге Флутур звернув особливу увагу на те, що під час зустрічі була досягнута також домовленість про реалізацію інших важливих для України і Румунії транскордонних інфраструктурних проектів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему