2 Березня 2018
Новини

Нафтогаз просить українців допомоги: треба протриматися 3-4 дні

Нафтогаз просить українців допомоги: треба протриматися 3-4 дні

НАК «Нафтогаз Україна» звернулися до українців із закликом економити газ через припинення постачань російського газу, зокрема зменшити температуру в приміщеннях.

Про це йдеться на сторінці Нафтогазу у  facebook.

«Як ви знаєте, Європа і Газпром грають зараз в гру «хто кого». Наші північні сусіди роблять кризу, ми тому даємо раду, ЄС уважно спостерігає. І нам потрібна зараз ваша допомога», - йдеться в повідомленні.

Вчора за 15 хвилин до початку поставки газу Газпром повідомив, що «я передумала», а також знизив на 20% тиск у газопроводах на своєму боці системи і звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам.

«Мета - здійснити мрію або про «Україна замерзла», або про «Україна - ненадійний транзитер і відбирає газ». Це було б дуже доречно за два тижні до виборів самі знаєте кого. Навіть розмахування ядерною зброєю не допомагає зацікавити росіян прийти таки на вибори незмінного, так шо потрібна якась швидка «перемога»», - зазначають в Нафтогазі.

«Нам треба протриматися лише 3-4 дні, поки не минуть холоди… У кого є котли, зменшіть температуру в приміщенні на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі. Це дозволить знизити потребу в газі на 8-9%, і цього буде достатньо, щоб російський шантаж не вдався», - йдеться в повідомленні.

При цьому запевняють, що газу в підземних сховищах багато.

«Наші ПСГ круті, але навіть у них є технічні обмеження у тому, скільки газу можна підняти протягом доби. Наші підземки зараз працюють на максимальному режимі відбору, видобувники постачають газ в систему в нормальному режимі, ми закриваємо решту потреб імпортом газу з Європи, де також незвичні холоди. Ваша допомога у зменшенні потреби в газі буде дуже доречною. Сьогоднішній день – найкритичніший!», - кажуть в Нафтогазі.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему