23 Лютого 2018
Новини

Організаторам нелегального реабілітаційного центру для наркозалежних оголосили підозру

Організаторам нелегального реабілітаційного центру для наркозалежних оголосили підозру

У волинському селі під обласним центром незаконно утримували нарко- і алкозалежних.

Керівнику та членам організованої злочинної групи, що причетна до функціонування під Луцьком незаконного реабілітаційного центру для начебто хворих на соціальні недуги – наркоманію та алкоголізм, оголосили підозру. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Волинські прокурори здійснюють процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про діяльність нелегального так званого реабілітаційного центру для алко- та наркозалежних громадян, що функціонував на території села Гаразджа Луцького району.

П’яти членам ОЗГ, зокрема її організатору – 34-літньому жителю Івано-Франківська, повідомлено про підозру у вчиненні щодо 20 осіб кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 146 Кримінального кодексу України, – незаконному позбавленні волі з корисливих мотивів, здійснюваному впродовж тривалого часу.

Читайте також: За торгівлю людьми затримали 27-річного волинянина

Нагадаємо читачам, в листопаді 2017 року волинські правоохоронці, здійснюючи санкціонований пошук, виявили в одному із житлових будинків Гаразджі 20 громадян, які незаконно утримувались під виглядом надання послуг реабілітації та лікування від наркозалежності і хронічного зловживання спиртним. З’ясувалося, що утримувані в «реабілітаційному центрі» – жителі Волині, Франківщини, Харківщини, Львівщини та інших регіонів України.

Причому в «хронічних алкоголіків і наркоманів» наглядачі відібрали особисті документи, засоби зв’язку та верхню одіж і встановили над цими людьми постійну охорону. Перебування цих осіб у «центрі» було платним.

Розслідування триває.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему