22 Лютого 2018
Новини

23 лютого: кого привітати з днем ангела

23 лютого: кого привітати з днем ангела

Цього дня відзначають іменини Анни, Прохора, Валентини.

Як ім’я вплинуло на формування характеру нинішніх іменинників та яка доля чекає на «винуватців свята»?

АННА (ГАННА)

Ім’я Анна з івриту перекладається як «хоробрість», «сила», «благодать». У християнстві Анна – мати Богородиці, бабуся Ісуса Христа (богопраматір), дружина святого Іоакима, яка народила дочку чудесним чином після довгих років бездітного шлюбу. Тому ім’я Анна також перекладають як «милість Божа».

Анна за характером безкомпромісна і правдолюбива, а за поведінкою вона – справжній шибеник. У погляді Анни читається пристрасність. З роками жінка стає мудра, немов має якісь таємні знання. Анна, мов пташка: вона невтомно в’є своє гніздечко, працює з однаковим запалом і на роботі, і вдома. Їй властиво жити не тільки своїми, але й чужими клопотами. Часом бажання брати участь у житті інших перетворює Анюту в нестримну пліткарку. Так чи інакше, ця дівчина прагне проявити себе як жертовна натура. Однак це не заважає залишатися їй акуратною і уважною. 

Анна прямо випромінює доброту. Це головна якість її характеру, і проявляється вона з дитинства. Дівчинка із задоволенням доглядає за тваринами, уявляє, що ляльки – це молодші діти. Підростаючи, вона з готовністю допомагає старшим, виручає їх із складних ситуацій. Внутрішня енергія Анни виливається в віру, милосердя і розуміння інших. Саме тому дівчина здатна на любов до хворого, пияка або невдахи. Причому про свій вибір не пошкодує ні разу і буде покірно нести свій хрест, присвячуючи власне життя допомозі нещасному. Анна здатна повернути людині прагнення жити, боротися і радіти досягнутому. Все, що відбувається навколо, незмінно хвилює Анну. Вона завжди в центрі подій.

Анна інтроверт. Вона рідко піддається чужому впливу. Пам’яті Анни може позаздрити кожен. За складом мислення дівчина – аналітик. Вона не пропускає навіть незначних подій, а завдяки привабливості й чарівності легко схиляє людей на свій бік. Дівчина із цим ім’ям примхлива і вимоглива. Вона передчуває події і заворожує своєю чарівністю.

Слід не забувати, що у Ганни немає строгих моральних принципів. Вона вважає, що норми поведінки спокійно може змінювати на свій розсуд. Правда, вона завжди залишається дбайливою і чуйною людиною. Турботи рідних і близьких – це все одно, що її турботи. Навіть коли цими якостями зловживають, Анна не тримає образи.

У відносинах вона стримано-пристрасна, бурхливі пориви для неї рідкість. Часто Анна має привабливу зовнішність і безліч шанувальників. Однак нав’язувати їй свою любов марно: дівчина робить свій вибір самостійно. Для Анни нормально мати і чоловіка, і коханця одночасно. Дівчина на повному серйозі вважатиме, що зберігає вірність обом. Часто перший шлюб Анни розпадається, що може надовго вибити її з колії. Зі свого боку Анна завжди чесна і віддана чоловікові, але грубості, хамства з боку партнера пробачити не зможе. Найчастіше вона замикається в собі й чекає кращих часів. 

Діти стають для Анни справжнім захопленням. Вона добре вміє шити. Дівчині подобається красиво одягати себе і дітей. Найчастіше Анна знаходить своє покликання в медицині. Може стати інженером або вчителькою. Дівчина відмінно розповідає і змушує себе слухати. У роботі вона сумлінна і віддана своїй справі. Найкраще їй вдається робота з людьми. Свою енергію Анна частіше витрачає на благополуччя близьких людей, забуваючи про себе.

ВАЛЕНТИНА

Ім’я Валентина в перекладі з латинської мови означає «сильна», «здорова». Це ім’я є парним до чоловічого імені Валентин. Є ймовірність, що ім’я Алевтина – це варіація імені Валентина, яка поширена серед українців, росіян, білорусів. Зменшувально-пестливе звернення Тіна також є самостійним ім’ям. З дитинства в Валентині помітна доброта і небайдужість до чужої біди. Вона може віддати все, що у неї є. Але ці додаткові незручності і труднощі буде сприймати як само собою зрозуміле. Вона не чекає подяки, їй хочеться і подобається допомагати іншим. Найбільше Валентину ваблять такі сфери життя, де потрібно допомагати людям. Це і медицина, і педагогіка, і соціальна робота. Її м’якість і нездатність сердитися роблять її привабливою в спілкуванні, і багато людей використовує Валю як жилетку, в яку можна виплакатися. А от самій їй зробити це дуже важко – за своїми бідами вона не так стежить, як за чужим горем. Валентина запальна, але швидко «відходить». Посварившись, вона тут же готова миритися. У деяких Валентин недоліком є захоплення азартними іграми – карти, доміно, лотереї. Часом вона так заграється, що вже просто не може зупинитися. У цьому випадку її просто потрібно повернути в «роботу» – знайти можливість допомагати іншим, тоді про свої звички і пристрасті вона швидко забуває. У сімейному житті у Валентини завжди спокійно та мирно. Вона згодна не відстоювати свою точку зору, лише б у родині панували мир і спокій. Валя дуже любить свого чоловіка і дітей, готова присвятити себе їм. Охоче приймає гостей, а сама, коли опиняється в гостях, не може спокійно відпочивати, обов’язково візьметься допомагати господині. 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему