17 Лютого 2018
Новини

18 лютого: кого привітати з днем ангела

18 лютого: кого привітати з днем ангела

Цього дня відзначають іменини Феодосій та Агафія

ФЕОДОСІЙ

Грецьке ім’я, що означає «даний Богом».

Позитивні риси чоловіків із цим іменем – мрійливість, романтичність, артистичність. Феодосій занурений в безтурботність мрій та роздумів, але при цьому його не можна назвати слабкою людиною. Феодосій володіє достатнім запасом міцності. У нього здорове самолюбство, яке чудово поєднується з повагою до людей.

У Феодосія мало негативних якостей, та й ті засновані лише на його зайвої мрійливості і відчуженості.

Феодосій виявляє схильність до містики та окультизму. Він може шукати самовираження в мистецтві. Не любить сидіти на одному місці, часто подорожує, багаторазово переїжджає з місця на місце. У потрібний момент може проявити твердість і наполегливість і якісно зробити свою справу. Якщо Феодосій не втратить свою природну рівновагу, то його доля буде складатися досить сприятливо.

Феодосій часто залишається осторонь під час фінальної роздачі усіляких заохочень. Він вважає, що це до кращого: у гонитві за благами можна втратити душевний спокій, радість спілкування і не знайти справжнього щастя.

У плані здоров’я Феодосію слід звертати увагу на випадки грипу, тривалих застуд. Ці недуги потрібно своєчасно лікувати, інакше з’явиться загроза захворювання бронхів, легенів, горла, виникнення дефектів слуху.

У спілкуванні з оточуючими Феодосій м’який і беззлобний, але неуважний. Під час розмови треба бути готовим до того, що він може несподівано втратити нитку бесіди і піти у владу власних думок. Зазвичай люди з цим ім’ям володіють добре розвиненим почуттям гумору, що помітно полегшує їм входження у колектив і сприятливо позначається на взаєминах з оточуючими.

Взагалі, він дуже домашній і господарський, що робить його прекрасним чоловіком і батьком сімейства.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему