Нещодавно сторіччя відсвяткувала Євгенія Семенюк, яка мешкає у селі Ясинець Дубровицького району Рівненської області.
Привітати ювілярку прийшли 13 онуків та 24 правнуки. За словами Євгенії Семенюк, вона почувається добре. Попри свій вік, жінка – самостійна та сповнена енергії. За своє життя вона пережила війну та виростила сімох дітей. Однак троє з них померли у молодому віці.
Також більш як 30 років тому не стало її чоловіка. Усе своє життя жінка пропрацювала у місцевому колгоспі. У 2010 році Євгенію Семенюк нагородили почесним званням мати-героїня. Окрім рідних, привітати жінку прийшли представники місцевої влади.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Зеленський анонсував збільшення виплат військовим
12 Червня 2026
окупанти розсилають українцям листи від імені Укренерго
11 Червня 2026
СБУ затримала бізнесмена Василя Веселого
11 Червня 2026
Біля кордону з Румунією знайшли тіло чоловіка
9 Червня 2026
Реклама







