1 Лютого 2018
Новини

Українка-науковець стала водієм вантажівки у Польщі

Українка-науковець стала водієм вантажівки у Польщі

Олена Дровняк із Миколаївської області, кандидат сільськогосподарських наук, близько двох років успішно водить Європою величезну фуру.

– Нарешті я знайшла себе, відчула кайф від цього життя, – не приховує своїх щирих емоцій Олена Дровняк. – Отримую неймовірний адреналін від подоланих понад тисячу кілометрів на день. Моя робота приносять мені позитивні емоції і, звичайно ж, хороший заробіток.

Не знайшовши свого покликання в Україні, Олена дізналася, що можна отримати Карту поляка, оскільки її батько народився в Польщі. Роботу і житло вона шукала на місці.

– Підготувала резюме, попросила знайомих перекласти на польську. Насамперед прийшла в університет в місті Пила. Але викладачів моєї спеціальності у них взагалі немає. Довелося влаштуватися у фірму, шити матраци. Водночас Олена вирішила отримати права на керування вантажними машинами і стати далекобійником. Таким чином вирішила створити собі можливість побачити світ.

Сьогодні Олена перевозить в морозильних камерах м’ясо. Крім цього, запаковане молоко, твердий сир, картоплю, соки. Продукти доставляє в різні країни. Про свій вибір через два роки роботи за кермом величезного Mercedes-Benz Actros жодного разу не пошкодувала.

– Побувала в Нідерландах, Німеччині, Бельгії, Австрії, Швеції, Швейцарії, Чехії, Угорщині, Люксембурзі, Іспанії. Зустрічаю нових людей. Працюю в колективі, де більшість – чоловіки. З ними мені ладити легше, ніж з жінками. Відпрацювавши місяць, я відпочиваю два тижні. За цей час можу провідати свою маму в Україні, – розповідає жінка. У її планах – отримання прав на керування автобусом.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему