16 Січня 2018
Новини

Скільки коштуватиме долар у 2018 році та чи чекатимуть нас перевибори

Скільки коштуватиме долар у 2018 році та чи чекатимуть нас перевибори

Прогноз для України дали відомі астрологи, нумерологи та тарологи 

Українські астрологи, нумерологи та тарологи розповіли, до чого нам готуватися в новому році. За словами одного з експертів, країну влітку чекають перевибори, долар буде по 40 грн/$, а чиновників-іноземців проженуть. Інші впевнені, що рік Жовтого Земляного Собаки настільки сприятливий для нас, що зміни на краще ми відчуємо буквально з лютого.

Нумеролог Людмила Жукова вважає, що прийдешній рік для України буде багатий на політичні події, особливо знаменним стане лютий 2018 року. «Серед українців обурення буде рости, люди вийдуть на вулиці. А політики ще з кінця грудня цього року почнуть сварки. Причому торкнеться це найвищих чинів. Свого апогею конфлікти досягнутий до лютого, а після цього в Україні відбудуться перевибори. Далі прийде новий лідер, якому буде 42 – 44 роки», – впевнена Жукова.

Нумеролог також пророкує, що Україна встане на власний шлях, замість євроінтеграції. «І щодо іноземних політиків у нас буде повна відмова, Уляна Супрун та інші запрошені чиновники залишать пости. У травні в Україну завітає поважний гість, який внесе деякі корективи в поведінку наших правителів. Позитивні зрушення можливі в кінці серпня 2018 року», – говорить Жукова. А Саакашвілі, на її думку, на деякий час сховається у своїх друзів у США.

А ось астролог Влад Росс катаклізмів не передбачає, каже, що рік Собаки – завжди мирний. «І завжди в цей рік відбувається мирна передача влади. Якщо ми згадаємо 1994-й, тоді були дострокові вибори президента, і Леонід Кравчук передав владу Леоніду Кучмі. У 2006-му абсолютно без будь-яких катаклізмів влітку Віктор Янукович став прем’єр-міністром при «помаранчевій» владі. Тому я думаю, що в середині літа 2018 року може бути створена ситуація, яка сприятиме достроковим виборам. І буде дуже спокійна мирна передача влади», – сказав Влад Росс.

Ситуація, яка хвилює всіх, щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, не знайде свого повного завершення. «Ситуація на Сході посилиться, а потім знову втрутиться Росія», – вважає Жукова. Владу Россу зірки свідчать про зворотне: «Конфлікти будуть згладжуватися. Я не хочу сказати, що буде повністю подолано донбаську кризу, але все йде до того, що в 2019 – 2020 рр. він буде остаточно заморожений. А передумови до цього почнуться в 2018-му».

Ольга Соломка, в свою чергу, розповідає, що в 2018 році варто очікувати великих фінансових вливань, які наближають момент повернення територій під контроль України. З Кримом, говорить Жукова, ситуація не зміниться. «Карти показують, що українці не стануть чекати до 2019 року – і зміна президента пройде через протести», – каже таролог Ольга Соломка. З цим погоджується і астролог Росс: «Крим залишається зоною завислою і проблемною».

Нічого хорошого в економіці цей рік не віщує, прогнозує Жукова: «Курс долара буде рости і може досягти 40 грн/$, а слідом за ним і ціни підуть вгору». Карти Таро дають стриманіший прогноз. «Можливі незначні сезонні коливання курсу. В економіці з’являться нові обличчя, які візьмуть ситуацію в свої руки», – каже Соломка.

Оптимістичний і Росс, адже, за його словами, Жовтий Земляний Собака, який почне панувати з 16 лютого, – це фактично наш символ. «У країні, багатій чорноземом, він буде сприяти розвитку економіки. А жовтий колір, який присутній на прапорі України, свідчить про те, що все повинно стабілізуватися. Причому приплив фінансів люди відчують вже з лютого», – впевнений Влад Росс.

У рік Собаки неминучі природні катаклізми, вважає Людмила Жукова, і чекати їх потрібно із Заходу. «Собака зазвичай риє землю. Горбиста місцевість, як на Західній Україні, сприяє стихійним лихам у вигляді зсувів», – розповіла нумеролог.

Ольга Соломка вважає, що в 2018-му буде переважати стихія вітру: можливі урагани, активні рухи повітря, підвищена пожежонебезпека в південно-східних регіонах. А ось Влад Росс бачить небезпеку в іншому: «В лютому, березні і квітні можуть відбуватися складні ситуації».

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему