11 Січня 2018
Новини

Винник більше не співпрацюватиме з 1+1?

Винник більше не співпрацюватиме з 1+1?

Сюжет ТСН про особисте життя Винника обурив продюсера

Співак заявив, що повністю припиняє співпрацю із каналом «ТСН», повідомляє видання «Гордон. Юа». 

Український співак Олег Винник оголосив намір припинити будь-яку співпрацю з телеканалом «1+1». Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив його продюсер Олександр Горбенко. Сюжет про артиста продюсер назвав заказним.

«У сюжеті ТСН ви цілеспрямовано, безцеремонно влізли в особисте життя артиста, образили його честь і гідність», – зазначив продюсер співака. Він наголосив на тому, що після зустрічі з «невідомою особою», яка просила контакти Олега, мати співака опинилась у лікарні.

«Якби ваші журналісти були більш доброзичливими, мали іншу мотивацію і редакційне завдання, вони б знали, що напередодні Нового року мама Олега перенесла черговий інсульт і 20 днів перебувала в реанімації через те, що невідома особа бродила уздовж воріт і випрошувала номер телефону артиста. Після чого Олег неодноразово в інтерв'ю просив пресу і шанувальників утриматися від візитів і подібних проявів цікавості й любові до нього», – повідомив Горбенко.

Він додав, що перед Новим роком Винник приїжджав додому.

Продюсер зазначив, що із перекрученою інформацією розбиратимуться юристи.

«Олег Винник по телефону озвучив мені свою позицію: «Ми припиняємо співпрацю з телеканалом «1 + 1» і всіма проектами, які транслюються на даному каналі», – повідомив Горбенко.

Більше на цю тему: 

Стало відомо, хто є дружиною Винника, про його першу любов і сім’ю (відео)

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему

Останні матеріали