28 Грудня 2019
Новини

Високосний 2020 рік: чого не варто робити цього року

Високосний 2020 рік: чого не варто робити цього року

Раз у чотири роки ми входимо у високосний рік, коли у році настає 366 днів. Для іменинників, які народилися 29 лютого – настає чудовий святковий час, коли вони можуть відсвяткувати свій день народження. Що не можна робити, коли наступає новий високосний рік і чому всі катастрофічно бояться цього періоду

Чи справді високосний рік такий небезпечний, які прикмети існують та що категорично не можна робити пише 24 канал.

Чому наступає високосний рік?

Календарний рік – це період часу, за який Земля здійснює повний оберт навколо Сонця. Період повного обороту складає 365 днів і 6 годин. Втім у календарі людство не враховує 6 годин, відтак за 4 роки накопичується одна повна доба.

Вчені дійшли до згоди, аби до кожного четвертого календарного року додавати одну добу. Востаннє 29 лютого у нас було у 2016 році, тепер відтермінування календарної весни на один день настане у 2020 році. Наступний період часу, який нестиме в собі 366 днів настане у 2024 році.

Чому високосний рік має іншу назву Касьяна?

Високосний рік носить у собі ще іншу назву – ім'я Касьяна, який був надзвичайно ледачим селянином. За переказами, Бога обурила поведінка Касьяна, коли той прямував до раю. Лінивий хлопець відмовив у допомозі іншому селянинові, який просив допомоги, бо не міг витягнути віз із багна. Через це Господь покарав його і назвав немилостивим.

Він також передрік, що люди будуть згадувати його існування лише раз в чотири роки, коли у їхньому житті буде багато нещастя. Тож коли розпочинається високосний рік, всі чомусь чекають від нього нещастя. Експерти радять не починати в цей рік важливих справ у бізнесі, купівлі, будівництві та роботі.

Що категорично не можна робити у високосний рік?

– Купувати чи продавати тварин;

– Вінчатися та робити весілля (лише в окремі дні);

– Починати власну справу;

– Змінювати роботу;

– Купувати житло;

– Вагітніти та народжувати дітей;

– Розповідати комусь про свої справи;

– Сіяти та садити.

2020 рік – високосний

Народні прикмети у високосний рік

• У високосний рік не можна нічого купувати на смерть, інакше вона скоро настане.

• Коли виють собаки – не до добра. Якщо ж ви почули їхнє виття, тоді скажіть: "Вся сім'я при мені (імена членів вашої сім'ї). Амінь".

• Не підбирайте із землі круглі предмети – не до добра.

• Якщо у дівчини почнуться перший раз критичні дні, то про це не можна нікому говорити з жіночої статі (подрузі, сестрі або бабусі). Інакше вкрадуть її жіноче щастя. Винятком є мама, з якою можна поділитися цією радістю. 

• Не можна збирати гриби і траву, особливо на Івана Купала. Прийшовши в ліс, треба вимовити: "Високосний рік, залиш собі погане, а мені дай взяти дороге. Амінь".

• Вагітній жінці не можна стригти волосся до пологів.

• Для дитини, яка народилася 29 лютого, в документах про народження рекомендовано записати дату 28 лютого або 1 березня.

• По можливості, не варто міняти місце роботи і проживання.

• У високосний рік не можна колядувати. 

• Не потрібно продавати велике майно та цінні речі.

Як правильно пережити високосний рік?

За словами психологів, усі проблеми лише у нашій голові. Якщо ми себе правильно налаштуємо, будемо думати про хороше – то ніякий високосний рік не стане нам на заваді. Церква повністю відкидає усі забобони. Однак астрологи кажуть, що негативна енергетика в цей час посилюється і погіршується самопочуття. Вірити чи не вірити прикметам – справа лише ваша.

Ми ж вам даємо декілька способів, як легше пережити високосний рік. 

1. Для того, аби на енергетичному полі захистити себе – спаліть сторінку календаря на 29 лютого, промовляючи: "Зло йди, хвацько пропадай, добро допоможи, ясний шлях і світлу дорогу мені осяй", або ж взагалі можете замалювати цей день ручкою.

2. Носіть хрестик та інші обереги на собі.

3. Ходіть якомога частіше в церкву. Таким чином ви посилите свій захист.

Що чекає на людей народжених у високосний рік

Побутує думка, що люди, які народилися у високосний рік будуть нещасливими, будуть хворими і не доживуть до старості. Ми радимо не вірити в такі забобони, адже це лише упередження, які не мають нічого спільного з реальністю.

Насправді люди народжені у високосний рік впродовж життя отримують хорошу роботу і живуть в достатку. Дехто з них володіє надприродними здібностями. Батьки новонароджених малят вірять, що вони – їхні справжні талісмани і дарують сім’ї везіння і щастя.

Діти народжені у високосний рік – щасливі

Як свідчать дослідження, люди народжені у високосному році володіють яскравим розумом, талантом, якостями лідера, а відтак очолюють керівні посади. Люди народжуються комунікабельними, але на контакт добре йдуть лише зі своїми хорошими друзями, з чужими не завжди можуть знайти спільну мову.

Попри те, що вони досягають успіху в кар'єрі, досить часто зустрічається такий тип людей, які через свою лінь упускають багато можливостей.

Стимулюють цих людей лише компліменти і похвала. Критика навпаки може довести їх до відчаю та сліз. У них досить хороше почуття гумору, таких людей вважають своєрідним енерджайзером.

Батькам варто прислухатися до думки дітей, народжених в незвичайний рік, оскільки у них добре розвинена інтуїція. А якщо день народження випав на 29 лютого, то у дитини можуть бути екстрасенсорні здібності. Дуже часто такі люди можуть бачити ауру і передбачати події майбутнього.

Чи можна святкувати хрестини у високосний рік

Не звертайте увагу на те, що у високосному році діють заборони абсолютно на все. Можливо, щоб уникнути деякого негативу все ж таки варто дотримуватися деяких правил, але з хрестинами не пов’язано жодних забобонів.

Насправді церква не сприймає високосного року і людських заборон на ті чи інші речі. Коли б не народилася дитина, у неї з’явиться власний Ангел Охоронець, який захищатиме її від бід. Малюків хрестять через 40 днів після народження, але у високосний рік ви можете провести цей обряд раніше.

Чи можна починати будівництво у високосний рік

Багато людей дотримуються думки, що якщо будівництво будинку припадає на високосний рік, то краще його на рік відтермінувати. Якщо вірити забобонам, то ця оселя буде постійно мати потребу в ремонті, а її власники будуть хворіти.

Розпочинайте будівництво навесні або влітку
Розпочинайте будівництво навесні або влітку

Ми радимо не вірити у забобони, а розпочинати будівництво тоді, коли вам найбільше виходить. Будівництво починайте навесні або влітку. Починайте ставити фундамент в період повного місяця, щоб будинок завжди був повний добром. День тижня для цієї справи також не менш важливий: будуйте у вівторок, четвер, п’ятницю або суботу.

Щоб вберегти себе від лишнього занепокоєння ви можете дотриматися декількох порад, які покращать становище:

  • Не будуйте будинок меншого розміру, ніж старий, аби ваша родина не зменшувалася.
  • Не будуйте будинок на землі, де раніше до вас жили п’яниці і хворі та сім'ї, які часто сварилися.

Переїзд у нове житло у високосний рік

Якщо у 2020 році у вас випаде нагода переїхати на нову квартиру, то не варто сильно перейматися тим, що зробите це ви саме у високосний рік. Але якщо ви дійсно вірите у якийсь негативний вплив, то можете скористатися деякими порадами.

Перш за все переїжджати треба восени або взимку. У новий будинок не рекомендується перевозити старі, непотрібні речі. Їх краще залишити у старому будинку, аби вони не накликали біду в новій оселі.

Нехай кішка першої переступить поріг оселі
Нехай кішка першої переступить поріг оселі

Навіть, якщо ви ще не переїхали у новий будинок повністю, то у перший день, коли ви завезете речі, треба залишитися переночувати. Віруючі люди можуть освятити житло перед поселенням, щоб позбутися негативної енергетики. Новосілля найкраще влаштувати у перші вихідні після переїзду. Запросіть найближчих вам друзів та рідних і добре прослідкуйте за тим, щоб вони часом випадково нічого не залишили у вашому новому будинку.

Сплануйте переїзд так, аби оминути середу. Вважається, що цей день є негативним для початку нових справ. Якщо ви вірите у народні прикмети, то при переїзді треба в житло першими запустити кота або собаку, які здатні забрати в себе увесь негатив. На те місце де ляже собака чи кіт, треба ставити дитяче ліжечко.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: традиції, Україна
В тему