Відео

Мережу підкорив хлопчик, який вміє дивитися назад (відео)

Мережу підкорив хлопчик, який вміє дивитися назад (відео)

Користувачів YouTube підкорює 14-річний хлопчик Мухаммад Самір із пакистанського міста Карачі, який вміє повертати голову на 180 градусів.

Як написав  The Daily Mail, хлопчик вміє дивитися, що відбувається позаду нього. За словами Мухаммада, якого називають "людина-сова", коли йому було шість або сім років, він побачив в голлівудському фільмі жахів, як актор повертає голову на 180 градусів, щоб озирнутися.

"Мене це захопило. Я почав займатися цим, і протягом декількох місяців зміг це повторити. Моя мати вдарила мене, коли вона побачила, як я це роблю, та сказала, щоб я ніколи не робив такого знову, оскільки я міг пошкодити шию, але з часом вона зрозуміла, що це дар від Бога.

Моя мрія - працювати в голлівудських фільмах жахів", - розповів хлопчина.

Зараз Самір кинув навчання, приєднався до танцювальної групі Dangerous Boys ( "Небезпечні хлопчики"). Він є єдиним годувальником сім'ї після того, як батько переніс два інфаркти і не зміг більше працювати. Хлопчик запевняє, що заробляє своїми талантами, аби його чотири сестри змогли продовжувати навчання.

Мухаммад разом з іншими учасниками танцювального гурту виступає на різних шоу по всьому Карачі. За кожен виступ він отримує від 6 до 10 фунтів стерлінгів (від 210 до 350 грн). За місяць підліток заробляє від 100 до 120 фунтів (3 500 - 4 200 грн).

Також Самір розвиває свої танцювальні навички, гімнастичні трюки та акторську майстерність, щоб реалізувати свою мрію - стати актором "великого екрану".

 

Все про: Світ, Світ
В тему

Останні матеріали