Відео

«Динамо» не зуміло переграти «Карпати» (відео)

Напередодні, у матчі 14-го туру львівські «Карпати» на власному полі приймали київське «Динамо». Гра закінчилася із рахунком 1:1.

У першому таймі вперед вийти вдалося саме столичній команді.  Вже на 12 хвилині Домагой Віда головою з кутового забив гол у ворота львів’ян.

Зрівняв рахунок екс-гравець «Динамо» Сергій Мякушко на початку другого тайму. Епічним ударом на 54 хвилині він забив гол зі штрафного. До речі, саме Мякушко забиває голи зі стандартів у другому матчі поспіль.

«Я постійно треную удари. У нас класні воротарі, їм цікаво забивати. Залишаємося після тренувань і б'ємо по воротах. Головне, що мій гол приніс користь. У нас зараз хороша команда, хлопці чудово грали в обороні. Всі віддавалися на полі. Заробили це очко всі разом. З «Динамо» – це як перемога!», – зауважив Мякушко.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Україна