Відео

«Розумію, де ми і хто ми, що ми за країна, що ми втратили, що зберегли», - Володимир Зеленський

«Розумію, де ми і хто ми, що ми за країна, що ми втратили, що зберегли», - Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський перемогою у фазі відкритої війни з рф вважає відхід російських військ на позиції, які вони займали до 24 лютого.

Про це заявив Володимир Зеленський в інтерв'ю українським журналістам.

«Передусім — не втратити наш суверенітет. Друге — дуже хочу, щоб ми не втратили сотні тисяч людей. Третє — не може бути жодних розмов, що ми дозволимо назвати Крим чиєюсь територією: вона тільки наша, і Донбас для мене та для нас усіх — це Україна. Про території, які вони зараз тимчасово окупували і які були під нашим контролем до 24 лютого, ми просто не говоримо. Війна за Донбас — це те, про що ми говоримо. Для нас дуже важливо зберегти ці території як українські, це одна з принципових речей, але це буде найскладніша історія», — сказав він у відповідь на запитання про те, що можна буде вважати перемогою у цій війні.

«Я розумію, де ми і хто ми, що ми за країна, що ми втратили, що ми можемо втратити і що ми зберегли. І я вважаю, що відбити повномасштабну війну в точку, з якої вона почалася 24 лютого, — це перемога», — наголосив Зеленський.

У відповідь на запитання про ціну наступу на раніше окуповані території Донбасу Зеленський сказав, що «якщо ми зараз без стратегії чи тактики підемо в наступ» — це може коштувати Україні 40-50 тисяч життів українських військових лише на початку. А в цілому такий наступ, за його словами, може призвести до втрати сотні тисяч життів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, володимир зеленський
В тему

Останні матеріали