Відео

Вєрка Сердючка могла стати президентом України: пропонували великі гроші

Вєрка Сердючка могла стати президентом України: пропонували великі гроші

В Україні відомий шоумен, продюсер і актор Андрій Данилко, якого знають за жіночим сценічним персонажем співачки Вєрки Сердючки, міг стати президентом України та повторити долю Володимира Зеленського.

У 2019 році його «планували» зробити главою держави, пропонуючи «великі гроші».

Про це заявила головна редакторка видання "Гордон" Олеся Бацман.

Спогадами вона поділилася у програмі "Хард із Влащенком.

"Данилка умовляли це зробити, дуже багато хто вмовляв. Приходили від різних сил, партій. Обіцяли дуже великі гроші", – запевнила журналістка.

Вона висловила переконання, що Андрій Данилко міг стати одним із таких політиків, який зміг би повністю перевернути "політичний ландшафт" країни на той час. Проте артист відмовився.

"Він сказав: "Я хочу зберегти себе". Ось це те, що не вдалося Володимиру Зеленському", – поділилася думкою Бацман.

За словами Бацман, Данилко міг "повторити долю Зеленського"

Також журналістка розповіла, що у 2019-му бажання балотуватися у президенти виявив і лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук. Але, вважає вона, йому "забракло сміливості й рішучості", тоді як Зеленський "пішов і виграв вибори". Участь співака у передвиборчих перегонах, підкреслила Бацман, теж могла б "поламати" решту кандидатів, суперників.

Зазначимо, що програма "Хард зі Влащенком" доступна у записі на YouTube-каналі "Україна 24". Фрагмент розмови про те, як "Данилко міг повторити долю Зеленського", дивіться на відео з 21:09.

Так, у 2018 році Андрій Данилко зізнався, що йому пропонували почати кар’єру політика, але він відмовився. За його словами, "це не його територія".

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика, Таблоїд, вєрка сердючка, володимир зеленський, президент
В тему