Відео

Ukraine NOW: Зеленський запустив новий флешмоб про любов до України

Ukraine NOW: Зеленський запустив новий флешмоб про любов до України

В Україні президент Володимир Зеленський запустив для молоді флешмоб Ukraine NOW, в якому  можна розповісти про свою любов до України. Переможці отримають можливість зустрітись із очільником держави, повідомляє пресслужба Офісу Президента. 

У чому полягає суть флешмобу

  • Потрібно записати ролик тривалістю до однієї хвилини. У ньому учасник має поділитися своїми успіхами, розказати, що для нього означає бути українцем. Крім того, учаснику потрібно показати, як він змінює життя країни на краще.
  • Відео треба розмістити на своїй сторінці у фейсбуці чи інстаграмі. У описі потрібно тегнути сторінку @UkraineNOW, поставити хештег #IamUkraineNow, поставити вподобайку на допис про конкурс та підписатися на сторінку.
  • Інший варіант – надіслати відео на адресу: ukrainenow.videos@gmail.com.

До слова, у флешмобі можуть брати участь усі охочі українці віком до 30 років включно. Відеоролики можна надсилати до 1 березня 2021 року.

Що отримають переможці

За результатами конкурсу журі обере 10 переможців. Вони зможуть зустрітись із президентом на 30 річницю Дня Незалежності та поспілкуватись на важливі теми.

Вражаюче відео про Україну

Крім флешмобу, Зеленський оприлюднив красиве відео про сучасну Україну.

Переглянув відео про нашу сучасну Україну, про молоді покоління свободи, народжені в незалежній країні. Вільні, красиві, сильні! Це та Україна, у яку я вірю. А погляньмо, в яку Україну вірить наша молодь!
– наголосив глава держави.

Дивіться відео про сучасну Україну:

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, флешмоб, володимир зеленський, Відео T1.ua
В тему