Відео

Лукашенко мало не вбив свого сина: шокуюча правда з життя президента

Лукашенко мало не вбив свого сина: шокуюча правда з життя президента

Олександр Лукашенко дуже жорстока і самозакохана людина.

Про це розповів білоруський модельєр Саша Варламов в інтерв'ю на YouTube-каналі УНІАН, який зараз переховується в Німеччині.

Він раніше мав справу з Лукашенком і зізнався, що навіть постачав йому дівчат в баню.

Варламов розповів страшну історію про матір Колі, сина Лукашенка. Жінка ледь не втратила життя й у Колі були всі шанси не з'явитися на світ. Ірина Абельська була особистою медсестрою Олександра Лукашенка й у 2004 році вона очолювала президентську лікарню.

Варламов став свідком неприємного інциденту в лікарні. Він прийшов туди та побачив абсолютно побиту Ірину Абельську. Вона була навіть не синя від побоїв, а просто чорна. Як потім йому розповіли, Абельська завагітніла, але упустила термін аборту і розповіла Лукашенко про майбутнього спадкоємця.

"Він розсердився, кричав: "Ти своїм статевим органом хочеш заробити білоруський трон". Він бив її всім, чим завгодно: і ногами, і руками. Але Абельська зберегла плід і через 6 місяців народився Коля. Мені цікаво, чи знає Коля, як його дорогий татусь, який вчить бути його негідником, як він бажав його життя", - розповів Варламов.

Він зазначив, що Лукашенко самозакохана людина і для нього жителі країни – просто народець, не люди, а барани та вівці.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: олександр лукашенко, білорусь, Надзвичайні події
В тему