Відео

Діти «низької якості» та стерилізація жінок без вищої освіти: Третьякова потрапила в скандал

Діти «низької якості» та стерилізація жінок без вищої освіти: Третьякова потрапила в скандал

Голова комітету ВРУ з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова зазначила, що діти, який заводять для соцвиплат - "низької якості".

Про це вона заявила під час ефіру у відеосервісі Zoom. Запис було оприлюдено у Facebook ще 29 травня, але розголосу він набув лише зараз, - пише obozrevatel.

Третьякова розмірковувала про те, яким має бути справедливий розподіл соціальних виплат у державі та хто заслуговує на грошову допомогу.

Що сказала Третьякова

  • Діти "низької якості"

"Коли ми демографічно надаємо такі кошти, які використовуються родиною, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати їй освіту й рівні права, а народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми, скажу жорстко, отримуємо дітей низької якості. Що призводить до того, що вони теж сідають на публічні кошти. Це теж Маргатер Тетчер говорила колись", – сказала Третьякова.

  • Стерилізація для тих, хто "сідає на допомогу"

Вона додала, що "Великобританія в цьому сенсі дуже жорстока до тих, хто не працює, і не захищає їх".

"У них навіть колись був заступником міністра соцполітики лорд один. Він сказав, що той, хто сідає і хоче отримати соцдопомогу, – його потрібно стерилізувати. От така жорстока політика", – сказала Третьякова.

  • Стерилізація тих, хто без вищої освіти

Чиновниця також загадала "творця сінгапурського економічного дива", державного діяча Лі Куана Ю.

"Дуже часто Лі Куана Ю згадують – що там дуже гарний Сінгапур. Лі Куань Ю стерилізував жінок, у яких не було вищої освіти. От такими жорстокими методами, я б сказала навіть садистськими, викорчовували в нації елементи, які не є захисниками та годувальниками. Усіх, хто не є частиною цих елементів, вони не можуть себе позиціонувати до гідного життя. Ну, отак я вважаю. Потрібно захищати просту людину", – сказала Третьякова.

Вимагають відставки Третьякової

На відео відреагували у Постійній комісії Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків. Там засудили висловлювання Третьякової як антигуманні та антисоціальні та вимагають її відставки.

"Вважаємо, що висловлювання пані Третьякової порушують норми депутатської етики, і політик із такими поглядами не може перебувати в найвищому законодавчому органі України, тим паче не може очолювати Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів", – йдеться в заяві, яку опубліковано на сайті Федерації профспілок України.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: діти, скандал
В тему