Відео

У США опублікували офіційне відео перехоплення НЛО

У США опублікували офіційне  відео  перехоплення НЛО

У США, Пентагоні, опублікували відео з позначкою «офіційно», на якому видно, як  військові американські літаки  перехоплюють невпізнані літальні об’єкти (НЛО).

Відеозаписи були розміщені на сайті Військово-морських сил, пише Бабель.

Кадри перехоплення були зняті екіпажами американських бойових літаків у 2004 і 2015 роках. Всі три ролики раніше вже опинялися у відкритому доступі внаслідок «несанкціонованої публікації в 2007 та 2017 роках», а ВМС США визнали автентичність цих відео з НЛО, які перехопив винищувач.

В основі відео – запис електрооптичної прицільної системи винищувача F/A-18 Super Hornet. Пілот зміг з третьої спроби впіймати об’єкт на приціл, після чого почав з подивом обговорювати побачене з колегою. Точне місце зйомки невідоме.

Першими опублікували відео активісти дослідної групи To The Stars Academy of Arts & Science, співзасновником якої є колишній вокаліст групи Blink-182 Том ДеЛонг. Вони зазначали, що НЛО на відео не має крил і газового шлейфу, властивих земним технологіям.

Кілька пілотів винищувачів Військово-морських сил США розповіли про випадки фіксування і переслідування невпізнаних літальних об’єктів (НЛО), що їх спостерігали поблизу авіабаз або американських авіаносців. Пілоти описали інциденти, які відбувалися в період з літа 2014 по березень 2015 року.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, сша, літак
В тему