Відео

Як у Луцьку борються з порушниками карантину

Як у Луцьку борються з порушниками карантину

У Луцьку ведуть боротьбу з тим, аби люди не порушували карантин і не наражали себе на небезпеку.

Тим часом уже третій тиждень триває карантин. І увесь цей час міська влада Луцька закликає городян не покидати свої домівки без нагальної потреби, пише ІА Волинські новини.

Особливо це стосується молоді, яка, попри заборону, часто збирається великими компаніями, зокрема, на дитячих та спортивних майданчиках. Тож днями Луцька міська рада вирішила «закрити» всі такі об’єкти та обгородили їх спеціальними попереджувальними стрічками.

Міська влада закликає усіх відповідально ставитися до карантину та мінімізувати свою появу за межами дому.

«Ви маєте берегти себе, своїх рідних, близьких і наголошувати дітям, що не можна покидати будинок і виходити на вулицю. Це для того, аби не заразитися. Дуже велике прохання до мешканців Луцька, до батьків, до дітей – обмежте вихід на вулицю взагалі», – зауважив перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Контролювати виконання рішення міської ради покладено на патрульну поліцію. Правоохоронці кажуть, що проводять профілактичні заходи: з’ясовують, чому діти перебувають на вулиці без нагляду батьків, а потім ведуть бесіди вже з ними.

«Всі повинні розуміти, що карантин – це не канікули, це вимушені заходи задля того, щоби попередити поширення коронавірусної інфекції», – наголосив начальник Управління патрульної поліції у Волинській області Андрій Крутень.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, луцьк, карантин
В тему