Відео

Коломойський договорився: Шустер готує кару для олігарха (відео)

Коломойський договорився: Шустер готує кару для олігарха (відео)

Журналіст і телеведучий Савік Шустер заявив про намір подати позов проти бізнесмена Ігоря Коломойського через висловлювання останнього про те, що Шустер нібито брав гроші з гостей своєї програми за участь у ній.

Про це пише Українська правда.

Шустер заявив: «Я прийняв рішення подати до суду на Коломойського. Захист честі, гідності і, врешті-решт, моєї професійної придатності».

Телеведучий нагадав, що 3 вересня 2015 року його студія підписала контракт з телеканалом «1+1», який діяв до кінця серпня 2018 року. Шустер зазначив, що після двох випусків його програму 18 вересня зняли з ефіру телеканалу.

Перед заявою телеведучого про намір подати в суд в ефірі його програми продемонстрували уривок інтерв'ю Коломойського «Українській правді», в якому бізнесмен пояснює причину зняття з ефіру «1+1» програми Шустера.

Коломойський стверджує, що Шустер порушив контракт, отримавши передоплату за 10 передач вперед на $2,5 млн.

«Зробив одну передачу, а на другу «спалився» – взяв гроші. Умова була, що він не повинен брати гроші ні з кого», - сказав бізнесмен.

«У якихось мерів. Два по п'ятдесят взяв. Причому одного ми підсунули спеціально», - відповів він на питання про те, у кого, за його інформацією, були отримані гроші.

Крім того, в ефірі продемонстрували відео з інтерв'ю лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка одній з українських телеведучих, де політик стверджує, що саме через його участь було прийнято рішення не пускати в ефір програму Шустера в 2015 р.

«Коломойський викинув Шустера з ефіру, тому що у нього був договірняк із Порошенком, бо я їхав на ефір... Це був день, коли затримали (народного депутата 8-го скликання з фракції «Радикальної партії» Ігоря - ред.) Мосійчука. І Шустер запросив мене на ефір, щоб я розповів свою правду, а не те, що показували в парламенті», - пояснив Ляшко.

За словами політика, по шляху в студію йому дзвонив Коломойський з проханням не брати участі в програмі. «Я точно знаю, що Шустера викинули з ефіру через мене. По команді Петра (Порошенка, п'ятого президента України - ред.)», - додав лідер «Радикальної партії».

Після демонстрації відео Шустер повідомив, що Коломойський зателефонував в ефір. Раніше в цій самій програмі бізнесмен по телефону брав участь у дискусії щодо ситуації з «ПриватБанком».

«Ми з Вами будемо судитися», - сказав йому Шустер.

«Звичайно, будемо судитися. Ви тільки не лякайте мене судами. Де будемо судитися - в Італії чи в Україні?» - відповів Коломойський.

«Може, Ви спочатку гроші поверніть за 10 передач, які Ви провели, а потім будемо з Вами розмовляти», - заявив бізнесмен, зажадавши від ведучого повернути йому $2,3 млн.

Під час наступної словесної перепалки Коломойський назвав Шустера і співвласника студії Павла Єлізарова «хабарниками, які беруть за одну і ту саму роботу тричі».

У свою чергу Єлізаров уточнив, що позов проти Коломойського буде поданий на 10 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грандіозний скандал у США: що Трамп бовкнув Зеленському

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, Україна, київ, суспільство
В тему

Останні матеріали