Відео

Мистецтво у роті: львів’янин створює картини на зубних коронках (відео)

Мистецтво у роті: львів’янин створює картини на зубних коронках (відео)

Львів’янин Олег Денисовець – єдиний у світі зубний технік, який створює коронки з картинами.

До нього звертаються не лише земляки, а й клієнти з Португалії, Німеччини, Італії, пише LMN.

«Я з раннього дитинства мав схильність до малювання. Ще до школи не ходив, як постійно сидів і робив витинанки. Далі малював у школі, коли служив в армії. Як дитина народилася, уночі вставав, заколисував і брався за картини. Вивчився на зубного техніка, але й такий фах вирішив переплести з малюванням, – розповідає Олег Денисовець. – Почалося з того, що знайома запитала, чи можу їй розмалювати задній зуб. До цього підійшов відповідально, у роботі максимально виклався. Малюнок продумав сам. Це був знак зодіаку – лева зобразив у стилізованому образі, додав багато кольорів. Відтоді почали люди звертатися. Замовляють знаки зодіаку, ієрогліфи, дають фото домашніх улюбленців – просять, аби їх змалював. Зрозуміло, що цей малюнок люди роблять заради свого его. Його можна показати лише в найближчому оточенні. Це як тату на місцях, які не прийнято демонструвати».

Майстер каже, що у нього на рахунку близько 20 малюнків на зубах. Ціни на таку послугу немає. До кожного клієнта підходить індивідуально. Близьким друзям робить безкоштовно. При малюванні на зубну коронку чотири рази наносить фарбу. Щоразу кладе її в піч, запікає при температурі 860 градусів. Малює спеціальними стоматологічними фарбами і медичним інструментом.

«Мав трьох іноземних клієнтів. Двоє з них спеціально їхали до мене в Україну. Добре запам’яталася португалка. Просила нанести ієрогліф – досі не знаю, що він символізує. На тілі мала схоже тату», – додає зубний технік.

Олег Денисовець створює картини на склі, дереві, керамічній плитці. На подарунки розмальовує пляшки.

Все про: Україна, львів
В тему

Останні матеріали