Відео

Тіло загиблого волинського атовця не вдалося привезти з Польщі (відео)

Тіло загиблого волинського атовця не вдалося привезти з Польщі (відео)

Тіло загиблого в Польщі волинянина Володимира Томашука не вдалося, як планували рідні, привезти 5 червня на Волинь, розповіла вдова Юлія Томашук.

Виникли проблеми з документами, розповів юрист Володимир Потарський. Чоловік три останні роки їздив на заробітки. Працював, зі слів дружини, у будівельній компанії Великопольського воєводства. Чоловік загинув на новобудові у місті Рава Мазовецька. Перевезенням тіла Володимира до дому займаються представники будівельної компанії, повідомляє UA: Волинь.

Юлія Томашук, вдова: «Мені важко щось ще зараз говорити. Для сім’ї він був дуже хорошим чоловіком і татом. Для своєї родини він був прекрасним братом».

Юлія із чоловіком і донькою разом прожили 5 років. Дружина каже: слідство з’ясовує обставини смерті 44-річного Володимира Томашука на будівництві у Польщі. Деталей жінка не знає.

Юлія Томашук, вдова: «Він не міг просто так упасти з висоти, висоти він не боявся. Він війну пройшов у розвідці у десантних військах. Це була 25 бригада».

Володимира Томашука мобілізували 2015-го року. Юлія Томашук каже: чоловік ніколи не розповідав про свої військові заслуги удома, щоб не тривожити рідних.

Юлія Томашук, вдова: «Йому дали повістку і він одразу не зважаючи а все, що б не говорили, він пішов і у нього не було ні хвилини думки про те, що він мав би не піти».

Юристи міжнародної компанії нині вивчають документи і відстежують, як ведеться слідство у Польщі, – розповів регіональний представник Володимир Протаський. Каже: якщо не вдасться вирішити ситуацію як страховий випадок, будуть робити це у судовому порядку. Юристи порадили Юлії Томашук не підписувати без їхнього аналізу жодних документів.

Володимир Потарський, регіональний представник юридичної компанії: «Це усе зараз у процесі, бо випадок стався нещодавно, першого червня. Наші Польські колеги і юристи знають про цей випадок і займаються. Зі слів Юлії у Володимира було запрошення, ми займаємося вивченням цього питання, він мав би бути застрахований».

Зі слів Володимира Потарського, сума відшкодування у випадку смерті на виробництві, за польським законодавство, підраховується індивідуально і може сягати десятка тисяч злотих.

Володимир Потарський, регіональний представник юридичної компанії: «У таких випадках завжди проводиться слідство за наслідками. І з цього треба починати, як воно зафіксовано, хто потерпілий? Далі – підготовка документів, бо перші витрати, які відбуваються у цьому процесі, їх треба правильно доказати. Вони фізично можуть бути зроблені, але треба правильними документами оформити цей усе. Його треба оформити як документ, що посвідчує факт оплати».

Володимир Потарський каже: швидше за все тіло Володимира Томашука привезуть сьогодні у село Бірки Любешівського району, звідки родом чоловік. Там його поховають.

Все про: Україна, Волинь, Світ
В тему