Відео

Коломойському і Боголюбову може загрожувати в’язниця у США (відео)

Коломойському і Боголюбову може загрожувати в’язниця у США (відео)

Позов проти колишніх власників «ПриватБанку» у суді штату Делавер має юридичні перспективи.

Про це заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса, інформує Прямий.

«Безумовно, перспектива у цієї справи є. Тому що насправді американці дуже трепетно ставляться до подібного роду злочинів, коли використовують їх юрисдикції для того, щоб виводити або відмивати гроші. Тим більше, що ці гроші були виведені з США і фактично там сформували, прямо скажемо, незрозумілу злочинну організацію. Тому дивно, що ніхто особливо не ховався. Але я думаю, що перспективи у цієї справи є. Є навіть перспектива того, що вона перейде в кримінальне переслідування. І це призведе до того, що деякі українські олігархи не будуть залишати Україну. Тому що Україна поки що своїх громадян не видає. Тому перспективи у цієї справи є. Але треба розуміти, що це довгий процес, як і будь-який судовий процес в Англії або в Америці», - заявив він.

На думку банкіра, Коломойському і Боголюбову це може «загрожувати, по-перше, тим, що їхні американські активи, швидше за все, найближчим часом, якщо вони ще не заморожені, будуть заморожені».

«Також це може загрожувати тим, що вони можуть загриміти в американську в'язницю, причому на дуже довгий термін. Ми бачимо епопею з Фірташем, який в Австрії поки що під домашнім арештом, більш-менш вільний, але все одно перебуває під дамокловим мечем американського правосуддя. І ми бачимо, що з українськими олігархами це набагато більш ефективний спосіб боротьби, ніж українське правосуддя. У Боголюбова і Коломойського може виникнути така ж історія, особливо якщо вони будуть продовжувати наполягати на тому — по крайній мірі, один з цих товаришів — на тому, щоб Україна погано поводилася по відношенню до Заходу», - додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волинян заїдають комарі (фото, відео)

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, київ, Світ, Політика, політика, ігор коломойський
В тему