Відео

Зеленського зловили на плагіаті промови Порошенка (відео)

Зеленського зловили на плагіаті промови Порошенка (відео)

Прес-секретар колишнього президента Петра Порошенка звинуватив Володимира Зеленського у плагіаті і каже, що той поцупив частину промови екс-глави держави.

Про це зазначив речник екс-президента Святослав Цеголко, пише Українська правда.

«Новий президент Зеленський поцупив цілий абзац з виступу Петра Порошенка на з'їзді партії «Європейська Солідарність», - заявив Цеголко.

Він також порадив Зеленському найняти спічрайтера.

«Приємно, що Володимир прислухається до Петра Порошенка. Але окрім коректора варто найняти і спічрайтера», - порадив речник Порошенка.

Цеголко стверджує, що Зеленський вкрав у Порошенка фрагмент промови і озвучив його під час зустрічі з главою Євроради Дональдом Туском у Брюсселі. 

«Україна в ЄС – це смерть російського імперського проекту. Більше того, це потужний удар по російському авторитаризму, шлях до демократичних змін в Росії та на всьому пострадянському просторі», - сказав Зеленський 5 червня.

Речник Порошенка прикріпив до допису відео з частиною промови Порошенка від 31 травня.

«Україна в Європі – це смерть російського імперського проекту. Ба більше – потужний удар по російському авторитаризму, це шлях до демократичних змін в Росії, на всьому пострадянському просторі», - заявив Порошенко, виступаючи 31 травня на першому з'їзді партії «Європейська Солідарність».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський пошуткував у Брюсселі, що він кращий за Порошенка (відео)

Все про: Політика, Україна, київ, Курйози
В тему