Відео

ЗМІ: Олег Винник балотуватиметься до парламенту (відео)

ЗМІ: Олег Винник балотуватиметься до парламенту (відео)

У мережі з'явилася інформація, що український секс-символ, поп-співак Олег Винник зібрався балотуватися до Верховної Ради на дострокових парламентських виборах 21 липня.

Про це повідомила журналістка і ведуча Яніна Соколова у студії телеканалу ATR у розмові з журналістом Айдером Муждабаєвим, пише Сегодня.

 Відео опубліковане на YouTube (щоб подивитися, доскролльте новину до кінця). Так, за словами Соколової, їй написав незнайомий чоловік і запропонував взяти участь у парламентських виборах у складі нової політичної партії «Моя стабільність», де першим обличчям є Олег Винник. Також у списку і народний артист України Віктор Павлік.

«Я не знаю, де вони дістали мій номер, чоловік, який писав мені, сказав, що контактами поділився Віктор Павлік, а з ним, зі свого боку, Фагот (лідер гурту ТНМК). Це вже сьома партія, яка запропонувала мені увійти до їхніх списків», — висловилася Яніна.

Соколова зазначила, що відмовилася від «настільки привабливої пропозиції». При цьому вона не уточнила, чи фейковою була ця інформація, чи правдивою.

Також Яніна показала Муждабаєву переписку з цим чоловіком на своєму смартфоні, проте в кадр відео це не потрапило.

Зазначимо, у позачергових виборах до Верховної Ради також візьме участь і знаменитий український співак, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, київ, Політика, Таблоїд, дострокові вибори, олег винник
В тему