Відео

Презентували бронетранспортер – спільний проект України та ОАЕ (відео)

Презентували бронетранспортер – спільний проект України та ОАЕ (відео)

Представили бронетранспортер Al-Wahash з бойовим модулем БМ-3М «Штурм» – спільний проект України та ОАЕ.

Машину презентували на міжнародній виставці IDEX-2019, – пише Укрінформ.

На міжнародній виставці IDEX-2019, яка проходить у місті Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати), вперше представлений результат співробітництва підприємств ДК «Укроборонпром» та компанії з ОАЕ Calidus LLC – бронетранспортер Al-Wahash з бойовим модулем БМ-3М «Штурм». Цей бойовий модуль встановлюється на БТР-3, який серійно виробляється ДП «Київський бронетанковий завод» та успішно пройшов найжорсткіші випробування бойовими діями на Сході України.

завдяки сучасному цифровому комплексу з лазерним далекоміром, а також стабілізатору гармати, БМ-3М «Штурм» забезпечує високу точність вогню автоматичної 30-мм гармати, кулемета та автоматичного гранатомета, а також комплексу керованого озброєння «Бар’єр».

Al-Wahash є одним із найсучасніших бронетранспортерів у своєму класі, який був створений шляхом поєднання найновіших технологій від провідних виробників світового рівня. Саме тому інтеграція у цей бронетранспортер українського бойового модулю є черговим доказом високої бойової ефективності української зброї. Завдяки встановленому бойовому модулю, Al-Wahash отримує потужний арсенал озброєння для знищення противника на дистанції до 5 км, за будь-яких погодних умов та часу доби.

18 лютого 2019 Calidus LLC та державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу Укроборонпрому, підписали Меморандум про співробітництво, закріпивши домовленості щодо подальшої співпраці. Зокрема, планується спільне виробництво БТР Al-Wahash із БМ «Штурм» та його просування на ринку ОАЕ та інших країн. Окрім того, сторони планують розширення співпраці у втіленні програм модернізації бронетанкової та автомобільної техніки, озброєння, виготовлення нових зразків озброєння та військової техніки.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

В тему