Відео

Перші учасники Нацвідбору на Євробачення (відео)

Перші учасники Нацвідбору на Євробачення (відео)

У суботу, 9 лютого, відбудеться Нацвідбір на «Євробачення 2019», в якому виступлять вісім учасників.

Всього в Нацвідборі беруть участь 16 претендентів на поїздку до Ізраїлю. Решта вісім виконавців виступлять у другому півфіналі, який пройде 16 лютого, а фінал відбудеться 23 лютого, - пише  «lifestyle».

Відкривати перший півфінал випала честь групі The Hypnotunez. Нетипове для української музики явище The Hypnotunez – це та музика, яка змушує танцювати біля сцени, веселитися від душі і затягує в яскраву і бурхливу епоху джазу.

Харківська група LETAY братиме участь в Нацвідборі вдруге. Конкурсна композиція хлопців називається «Мила моя».

Третьою на сцену вийде VERA KEKELIA. Випускниця «Голос країни» недавно презентувала композицію «WOW», з якої побореться за право представляти Україну на міжнародній сцені конкурсу.

Після Віри на сцені з'явиться колектив ЦеШо. Кожен виступ ЦеШО – це музично-театральний перформанс. А для Нацвідбору колектив представив композицію Alone.

Група YUKO, яка виступатиме після ЦеШо представлять на сцені пісню DURA. Їх музику найкраще визначає термін «фольктроніка» – поєднання фольку та електроніки.

Явною фавориткою Нацвідбору є MARUV. Вона виступить третьою з кінця і представить свою пісню For You, яка була написана в співавторстві з турецьким діджеєм Faruk Sabanci

Brunettes Shoot Blondes – український гурт, який став популярним і за кордоном. Для Нацвідбору хлопці приготували пісню Houston.

Останніми виступлять учасники української незалежної альтернативної музики група з Києва, заснована в кінці 2009 року. Для конкурсу колектив підготував композицію «Назавжди-Навсегда».

Читайте також:

Повідомили, коли виступатиме представник від України на «Євробаченні-2019» .

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, суспільство
В тему

Останні матеріали