Відео

Секс-скандал у ЗСУ: полковник силував до інтиму жінок і наказував робити клізми «аватарам» (відео)

Секс-скандал у ЗСУ: полковник силував до інтиму жінок і наказував робити клізми «аватарам» (відео)

Усе новими подробицями обростає армійський секс-скандал: про розпускання рук полковником говорять уже вісім жінок-військових. Та свідчити відкрито бояться.

Лейтенант української армії Валерія Сікал звинуватила командира військової частини в сексуальних домаганнях. Жінка стверджує, що була вимушена спершу перевестися в іншу частину, а потім зважилася написати заяву в поліцію та військову прокуратуру, йдеться в сюжеті «ТСН.19:30».

24-річна Валерія наважилась публічно заявити, що командир примушував її до сексу. Постійне приниження, брудні натяки та психологічне насилля вона терпіла майже рік. «Говорив, що я повинна робити йому добре, задовольняти його в сексуальному плані. Намагався мене обійняти, притулити до себе. Ногу погладити. За руки взяти», – каже вона. За слухняність та інтимні стосунки обіцяв підлеглій стрімку кар’єру, а коли та відмовляла, ще більше знущався. «Було, що він викликав мене на службову квартиру для прикомандированих, мовби дівчину по виклику: отут є керівник, його треба обслужити. На що я сказала, що таким наказам не підкоряюся, і тікала просто, намагалася втекти, щоб не продовжувати цю розмову. Мені це було огидно», – розповіла офіцер.

Своєму чоловіку про домагання начальника Валерія зізналась не одразу – терпець урвався, коли командир не відпустив її на лікарняний, хоча була після операції. Розповівши усе коханому, написала заяву правоохоронцям і перевелася в іншу частину. «Полковник. Я вважаю, він не гідний бути взагалі в ЗСУ, його треба зводити до психіатра», – каже лейтенант. Після розголосу виявилося, що Валерія – не єдина постраждала від такої поведінки командира. Є ще мінімум вісім жертв розпусних фантазій офіцера, однак відкрито говорити про це жінки бояться. На інтерв’ю одна з них погодилася лише на умовах повної анонімності. «Пропонує взаємну допомогу: він мені, а я йому в плані сексуальному. Одного разу було таке, що підійшов до мене, коли командир встає, то теж треба встати, підійшов хотів обійняти і поцілувати, рукою взяв за груди, я відвернулась і вийшла з кабінету», – розповіла жінка.

Військова частина, де майже рік прослужила Валерія, розташована на Хмельниччині в селі Цвітоха, де великий склад боєприпасів. Керівництво зустрічі із журналістами уникає, знімальну групу не пропускають навіть на КПП. Заступник командира з морально-психологічного забезпечення виходить, аби сказати, що коментувати нічого не будуть – мовляв, проводиться службове розслідування, командир у відпустці і навіть не відсторонений від службових обов’язків. Журналістам вдалося отримали фото командира – це 45-річний Віктор Іванів, офіційно одружений, хоча мешкає з іншою жінкою. У нього троє дітей – за неперевіреною інформацією, від різних жінок.

Окрім наполегливих залицянь полковника до підлеглих, ходять чутки і про особливі методи виховання солдатів. У Мережі навіть гуляє відео, як начебто за його наказом за порушення статуту солдатам ставлять клізми. «Усіх військових, яких він підозрював у вживанні спиртних напоїв, відправляв у санчастину і наказував керівнику санслужби робити їм клізми», – стверджує колишній заступник командира частини А1358 з морально-психологічного забезпечення Віктор Міщук. Через це начебто було відкрито кримінальне провадження за фактом перевищення службових обов’язків, але згодом справу зам’яли.

Командир на дзвінки журналістів не відповідає, тому отримати його коментар було неможливо. Валерія тим часом відстоює свої права у суді – їй закидають самовільне залишення частини, хоча за рішенням військової лікарської комісії після операції лейтенантці дали 30 діб відпустки. У Генштабі ЗСУ говорять про те, що перевірка тривала місяць, але фактів, які б доводили домагання командира, не знайшли. «Командир заперечує факт. І свідки, яких назвала заявниця, так само не підтвердили даної позиції. Командир залишається, тому що серйозна військова частина, залишити її без керівництва – це наразити на небезпеку цілий організм, тому на час розслідування, воно не пов’язане безпосередньо зі службою, командира залишили виконувати свої обов’язки», – пояснили представники командування армією.

Читайте також: Гучний секс-скандал у ЗСУ: полковник примушував лейтенантку «обслуговувати його і богатирів»

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему