Відео

В українській армії спалахнув секс-скандал (відео)

В українській армії спалахнув секс-скандал (відео)

Лейтенанта Валерію Сікал, яка звинуватила командира військової частини Віктора Іваніва в сексуальному домаганні, викликали в суд в якості відповідача.

Про це повідомляє 24 канал.

В українській армії спалахнув секс-скандал: 24-річна лейтенант Валерія Сікал звинуватила командира військової частини А1358 Віктора Іваніва у домаганнях.

Жінка стверджує, що командир частини протягом року активно до неї залицявся в обмін на «легку службу», а на відмову – привселюдно її ображав.

Тож 21 грудня жінка звернулася до вінницької поліції, оскільки родом з Вінниці.

Як повідомила Валерія Сікал, вона перевелася на роботу в іншу частину. А звинувачений у сексуальному домаганні полковник Іванів подав заяву до суду проти неї, звинувативши жінку в адміністративному правопорушенні. Засідання відбулося 28 січня у Славутському міжрайонному суді.

«Суд розглядав справу щодо адміністративного правопорушення за статтею 172-11 Кодексу України про адмінправопорушення (самовільне залишення військової частини), з подання командира у відповідь мені на заяву до поліції. З його боку не було подано до суду ніяких документів. Я надала суду документи з підтрвердженням, де я тоді була», – розповіла Валерія.

Через брак документів засідання з розгляду справи перенесли на 11 лютого.

Натомість у справі за скаргою Сікал про сексуальні домагання з боку Іваніва ще ведеться розслідування. Справа перебуває у вінницькій поліції, її доопрацьовують. Потім мають передати хмельницькій поліції.

Раніше у відео дівчина розповіла, яких знущань зазнала від командира.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, коли українська армія перейде на стандарти НАТО

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, суспільство, НП
В тему

Останні матеріали