Відео

Українець переобладнав позашляховик на бульдозер і чистить дороги від снігу (відео)

Українець переобладнав позашляховик на бульдозер і чистить дороги від снігу (відео)

Мешканець Херсонщини перетворив свій позашляховик на бульдозер, причому ківш він змайстрував з металобрухту, і тепер безплатно займається прибиранням доріг.

Про це повідомляє Сегодня.

«Жителі Херсона допомагають нашому меру, можливо, державі розчищати вулиці, може, не зовсім правильно, але цікаво», – визнала мешканка міста Катерина Цигарлаж.

Тим часом, водії на дорозі вітають незвичайний позашляховик, сигналячи йому, а перехожі – фотографують транспортний засіб і цікавляться, як був створений цей бульдозер.

Власник машини, Олександр Гузь, з усмішкою реагує: «О, нам дякують».

Виявилося, що ківш вирізали з корпусу бойлера, приєднали конструкцію до автомобіля, і дорожній помічник був готовий.

Власник машини вже очистив від снігу райцентр – Білозерку, від маленьких вулиць до центральних, а місцеві жителі зізнаються, що чоловік для них – авторитет.

«Я його називаю професором, до нього можна звернутися з будь-якого питання з автомобільного транспорту, це він чудо створив», – розповів Володимир Карась.

Свій 30-річний Nissan Олександр обладнав для спорту – влітку брав участь у гонках, а на зиму зробив тюнінг для прибирання доріг.

«Сьогодні сніг, завтра сміття вожу, будуть змагання, ківш відчепив – буду на змаганнях, вона така універсальна іграшка», – зізнався власник машини.

Залізну іграшку чоловік зробив з вторсировини: металеві кріплення з причепа, пружини з сівалки, стару покришку – деталі збирав з відходів, а допомагали йому друзі.

«З нового три трубочки і то причіп робили залишилися рештки, це ролик, коли об бордюри трешся, кришечка зі старого холодильника, чашечка з компресора і гвинт не дає заглиблюватися в ямки», – показав Олександр Гузь.

За прибирання вулиць чоловік грошей не бере, просто бачить, що дорожникам не вистачає техніки, коли дороги в Херсоні засипає снігом.

«Громадянську відповідальність не можна не вітати. Це хороший приклад, необов'язково всім обладнати свої машини сніговими відвалами, давайте хоч з малого почнемо – якщо побачимо сніг, давайте не будемо залишати машини на узбіччі», – заявив Валентин Чесноков, директор КП «Міське дорожнє управління».

Устаткування – знімне, тому до нестандартної модифікації саморобного бульдозера поліцейські претензій не мають.

«Мене не чіпають міські, вчора думав, якісь питання будуть, всі спасибі, навпаки когось пригальмували – проїжджайте, все класно», – розповів Олександр Гузь.

Також він зізнався, що планує внести зміни в свій міні-грейдер для прибирання свіжого снігу – причепити автовіник, але поки думає, з чого його зробити.

«Можна зробити з тросів, палиць, але буде убого виглядати і ненадійно. Це віник, у нього обороти обертання, щоб нікуди не відлетіло, ні потрапило, жарти, а безпека перш за все», – міркує Олександр Гузь.

Своїми знаннями про корисний тюнінгу чоловік готовий ділитися з усіма бажаючими.

«Челлендж передаю свій, давайте будемо чистити. Всі потрошку, у когось квадроцикл, у когось хоч велосипед, головне, щоб справа була зроблена», – заявив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мерії пообіцяли до кінця дня повністю розчистити Луцьк від снігу

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, економіка
В тему