Відео

У Віндзорському замку, де вінчались всі нащадки Єлизавети ІІ, виконали «Щедрик» (відео)

У Віндзорському замку, де вінчались всі нащадки Єлизавети ІІ, виконали «Щедрик» (відео)

Віндзорський замок по праву вважається одним із найбільш значимих та пам’ятних споруд Великої Британії, адже має давню історію, а наразі слугує офіційною резиденцією британських монархів. А у каплиці Святого Георгія, яка розташована на території замку, постійно проходять богослужіння для коронованих осіб.

Так, днями у каплиці, де вінчались всі нащадки Єлизавети ІІ, заспівали англомовну версію пісні «Щедрик».

Композицію легендарного Миколи Леонтовича заспівав чоловічий хор. Вокалісти майстерно відтворили пісню у каплиці Віндзорського замку. Старовинна споруда, побудована у 1348 році, в поєднанні з новорічною мелодією створила казкову атмосферу на відео.

«Виконання пісні «Carol of the Bells» Миколи Леонтовича хором каплиці Святого Георгія. Каплиця була побудована в 1348 році, за винятком періоду Співдружності (1649 – 1660), і в ній регулярно проходять служби", – написали представники королівської родини.

Чимало користувачів мережі прокоментували ефектне відео. «Неймовірний хор», «Пишаюся, що я українка і ця пісня написана українським композитором», «Гарна музика», «Відмінно заспівали, я щасливий, що слухаю служби щонеділі», «Спасибі за те, що згадали композитора пісні Миколи Леонтовича», – прокоментували прихильники королівської родини.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Світ
В тему