Відео

Дивина: вулицями Одеси самотньо тинялося левеня (відео)

Дивина: вулицями Одеси самотньо тинялося левеня (відео)

В одному із елітних районів Перлини біля моря випадкові перехожі помітили одиноке дитинча грізної дикої кішки. Очевидно, екзотична тварина утекла від власника або ж її випускають погуляти.

Малий лев, який самотньо бродив вулицями Одеси пізньої пори, спантеличив перехожих. Один із очевидців відзняв дивовижу на відеокамеру свого смартфона.

левеня

Тутешні мешканці помітили левеня на території житлового комплексу «Сьома Перлина» в районі Аркадія. Малюк розгублено тинявся між машинами на парковці біля однієї із елітних висоток. Відомо, що паркувальний майданчик біля цього будинку охороняється. Перш ніж підійти ближче, автор відео поцікавився у охоронника, чи не гуляють поряд батьки «цього товариша».

Зі слів сусідів, хазяїн левеняти живе в одному із будинків ЖК. Очевидно, левеня сумує у квартирі і власник час від часу випускає дикого звіра, хай ще маленького, погуляти у двір. Або ж тварина якимось чином утекла із помешкання.

І хоч лев у силу ніжного віку під час своєї прогулянки шкоди нікому не заподіяв, та скоріше сам міг попасти в біду, одеських зоозахисників така історія із утриманням екзотичної дикої тварини в умовах квартири обурила. Що ж буде далі, коли це дитинча «вимахає» у дорослого лева?

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Україна
В тему

Останні матеріали