Відео

Наче Цезар: на Дніпропетровщині маршрутник віз повний автобус людей, граючись планшетом (відео)

Наче Цезар: на Дніпропетровщині маршрутник віз повний автобус людей, граючись планшетом (відео)

На Дніпропетровщині водій маршрутки, напхом напханої пасажирами, під час їзди примудрився ще й гратися на планшеті. Повний салон людей, а він відволікається від пильнування дороги, граючись у іграшку на гаджеті! Шофера автобуса із талантами Юлія Цезаря (як твердить історія, вмів робити чотири справи одночасно) за фільмувала на свій смартфон пасажирка, і відео миттю стало популярне в Мережі. Пише місцеве видання «Дніпровська панорама»

За словами очевидців, пристрій маршрутник поклав на коліна, а на зауваження обуреної авторки відео відповів, щоб вмовкла і не «каркала», аби не накликати аварію.

«Хто підкаже номер тел., по якому можливо скласти скаргу. Цей водій просто на маршруті поклав планшет на коліно і користувався ним. Салон повен людей!!! На моє зауваження він сказав, щоб я закрила рота і не заважала йому керувати,бо накаркаю аварію:(( на якусь хвилину, після словесної перепалки і побачивши камеру, він зовсім відволікся від планшету, але, як видно на фото, лише на хвилину... Готуючись до виходу на своїй зупинці, встигла зробити тільки фото», – написала криворіжанка Лара Чермаченко в групі «Земляки з криворіжжя» у «Фейсбуку».

маршрутник Кривий Ріг

Помітивши, що став об’єктом зйомки, кермувальник прибрав планшета, поклавши на панель приборів, та вже за якусь мить вернувся до захопливої гри. На щастя, минулося в цьому випадку без дорожньо-транспортних пригод. Та авторка відео все ж не збирається залишати таку поведінку кермувальника автобуса, який наражав на небезпеку стільки людей, без кари: обіцяє написати на нього скаргу.

Кривий Ріг

Відео, на якому зафіксовано маршрутника-Цезаря, можна подивитися ТУТ

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Україна
В тему