Відео

Літня казашка поставила на місце росіянку: «Ви знахабніли, росіяни!» (відео)

Літня казашка поставила на місце росіянку: «Ви знахабніли, росіяни!» (відео)

Очевидно, адепти «руського миру» вже добряче набридли і громадянам Казахстану.

В Рунеті стрімко популярності набирає ролик, викладений росіянкою, яка зараз проживає у Республіці Казахстан. Очевидно, у матусі стався конфлікт із казахською бабусею на дитячому майданчику. Із чого почався увесь цей шарварок – невідомо: авторка відео цього не зафіксувала. Але з усього зрозуміло, що літню казахську жінку обурила поведінка приїжджої росіянки чи її дитини на гральному майданчику біля багатоквартирного будинку. І загалом це відео демонструє ставлення пересічних казахів до окремої категорії росіян із імперськими замашками, які скрізь вважають себе господарями.

З якоїсь причини літня жінка виганяла росіянку із дитиною з майданчика з гірками і пісочницею.

«Що, хазяйкою себе вважаєш, так? По-твоєму, ти і моя хазяйка, напевно? Так? Ви знахабніли, росіяни! Ви тут казахами хочете управляти? Хазяйками бути! А-а-а! Затикаєте нам рот, так? Що хочете, те і робите. І слова не скажи! Слова не скажи!» – кричала на іноземку, яка чимось їй допекла, корінна жителька.

 «Це знаєте, як називається? Розпалювання міжнаціональної ворожнечі!» – парирувала громадянка Росії, яка знімала розсерджену старшу жінку на смартфон.

 «Я у себе вдома, на своїй землі слова не можу (сказати. – Ред.), так? Ти мені тепер хазяйка знайшлася? Кожна собака тепер мені може вказувати? Кожен собака, кожен приїжджий! На моїй землі, в Казахстані, ти мені будеш? Ти ось це виклади, хай всі казахи подивляться. І скрізь такі випадки», – обурювалася старша жінка, а вкінці ще й нецензурним словом опонентку обізвала. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, казахстан
В тему