Відео

Олег Винник випустив кліп-загадку для фанаток (відео)

Олег Винник випустив кліп-загадку для фанаток (відео)

Знаменитий український співак, феномен вітчизняної естради та найкрасивіший чоловік країни Олег Винник нарешті презентував кліп на пісню «Ти в курсі».

Відео з’явилося на його каналі у YouTube 6 вересня.

У екстравагантному кліпі артист відмовився від глибоких сюжетних ліній і декорацій. Цього разу головний акцент продюсери зробили саме на співака.

«В основі концепції ролика закладена гарна fashion-story. Винник з'являється в 6-ти різних луках від популярних європейських брендів. Прототипами образів стали відомі світові зірки», – додали опис до кліпу.

Яких саме зірок копіював 45-річний Винник – фанатам пропонують здогадатися самостійно.

Головною яскравою деталлю відео, крім безлічі червоних троянд, стали червоні латексні рукавички. Стилістика ролика витримана переважно в жовтих, червоних, чорних і білих тонах. Таким чином, основна увага творці намагалися сконцентрувати на емоціях героя.

І хоча команда артиста пишається таким дивним кліпом, самі фанати залишилися незадоволеними. Прихильникам не сподобалося те, що у роботі зовсім відсутній сюжет. Окремі користувачі навіть зробили висновки, що Олег вирішив змінити професію: червоні рукавиці, ножиці та сотня троянд – натяк на те, що Винник може стати садівником.

 

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, шоу-бізнес, олег винник, кліп
В тему