У Сан-Паулу (Бразилія) сталася сильна пожежа в багатоповерховому будинку. Охоплені вогнем конструкції не витримали, і будівля обвалилася.
Відео події очевидці публікують у соцмережах.
За попередніми даними, загинула одна людина. Однак свідки наполягають на тому, що на верхніх поверхах залишалися люди і жертв могло бути більше.
Місцеві ЗМІ зазначають, що формально будівля належала поліції, але вже багато років вона була закинутою і в ній оселилися сквотери (особи, які самовільно займають чужу житлоплощу).
На місце події виїхали пожежники і рятувальники. Район НП оточили.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
Через які помилки в людину може влучити блискавка?
17 Червня 2026
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Реклама





