Відео

За злочини проти Майдану затримали 280 осіб, а наступного року буде суд проти Януковича (відео)

За злочини проти Майдану затримали 280 осіб, а наступного року буде суд проти Януковича (відео)

Слідство у справі злочинів проти Майдану завершено на 80%, - ГПУ

Заочний суд проти екс-президента Віктора Януковича та ще двох його поплічників розпочнеться вже наступного року. Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Він зауважив, що справа Майдану включає в себе два блоки, перший з яких стосується притягнення до відповідальності людей, які зараз перебувають в Україні. Це, зокрема, рядові і середнього рівня люди, які виконували наказ щодо розстрілу людей на Майдані.

«Усіх, кого вдалося встановити, затримати, пред’явити обвинувачення знаходяться в судах, їх 280. Вдумайтесь. В різних кваліфікаціях. Середня і вища ланка, як вам відомо, втекла до Москви і подекуди на тимчасово окуповану територію», – зазначив генпрокурор.

Окрім цього, гість програми додав, що коли він йшов на посаду Генерального прокурора єдиною його умовою було прийняття закону про порядок заочного засудження. Саме у справах Януковича, Захарченка, Якименка закінчили слідство у справі щодо державної зради і суд дав дозвіл на заочне засудження.

«Це означає, що вже наступного року за розстріл Майдану почнеться процес і над цими трьома. Також завершено слідство, ми отримали, або чекаємо останньої відповіді з суду щодо Азарова, Арбузова, Ставицького, Клюєвих і десятки інших людей. Таким чином, я можу сказати, що основні справи Майдану і щодо виконавців і організаторів слідство завершене на 80%», - повідомив Луценко.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Україна
В тему