В центрі уваги

У щорічному волейбольному турнірі пам’яті Валерія Шиманського перемогли ДСНСники

У щорічному волейбольному турнірі пам’яті Валерія Шиманського перемогли ДСНСники

Щороку у лютому у селі Підгайці відбувається традиційний волейбольний турнір, присвячений пам’яті загиблих під час війни в Афганістані мешканців Луцького району - Валерія Шиманського із села Крупа та Віктора Ткачука із Рованців.

Турнір започаткували близько 25 років тому. Спочатку він проводився у Луцьку, а після того, як у Підгайцях побудували спортзал, волейбольний турнір 20 років поспіль відбувається саме тут, - йдеться на сайті громади.

Окрім того, що незмінною лишається кількість команд-учасниць турніру, традиційно у День пам’яті  воїнів-інтернаціоналістів, сільський голова Підгайцівської сільської ради Юрій Семенюк, разом із головою Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Григорієм Павловичем та його заступником Миколою Оніщуком обов’язково навідують у Крупі маму Валерія Шиманського пані Надію та несуть до його могили квіти.

12 лютого 2023 року, відкривши волейбольний турнір, Юрій Семенюк, Григорій Павлович та Микола Оніщук вирушили у Крупу вшанувати пам’ять Валерія Шиманського.

Григорій Павлович розповів, що нині на фронті воює близько 400 воїнів-афганців з Волині з усіх 1800 учасників спілки ветеранів Афганістану. Попри вік 55+, дехто захищає суверенність України з 2014 року. За рік повномасштабного вторгнення росії в Україну 6 ветеранів загинуло і ще 2 зникло безвісти.

Цьогоріч волейбольний турнір у Підгайцівському ліцеї організували та провели Центр культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради та  Луцька районна спортивна організація «Колос» під керівництвом Івана Кузьмича.

За першість змагалися команди «Вільхівка» (Горохівський район), «Забороль» та «Підгайці» (Луцький район) та багаторічні учасники – команда Головного управління Державної Служби Надзвичайних Ситуацій у Волинській області.

Високий рівень підготовки команд зробив турнір цікавим та непередбачуваним, адже перемога  лідерам давалася непросто та завжди балансувала на межі однакових рахунків. За підсумками, головний кубок та перше місце вибороли ДСНСники, друге та третє місце відповідно у команд Підгайцівської та Заборольської громад.

Нагородили кращих гравців змагань заступник Підгайцівського голови Олександр Бляшук  та керівник Луцької районної спортивної організації «Колос» Іван Кузьмич.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Підгайці, футбол
В тему